Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A doki azt mondta, hogy...

A doki azt mondta, hogy 2cm-re vagyok nyitva, ma vagyok 38hetes! Szerintetek mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És hazaengedtek így?

Nálam ekkor gyors beöntés és burokrepesztés volt, igaz, már voltak fájások. Meg négy óra múlva baba is. :)

2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem még csak jóslóim vannak!A doki azt mondta bármikor meglehet!De jó neked 4 óra megvolt!Hasonlónak örülnék én is!
2011. júl. 12. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia..Én is 38 hetesen szültem..Nekem is két ujjnyi volt,másnap már 4,aztán NST itt beindultak a fájások burok repesztés,vizsgálattal nstvel repesztéssel együtt kint volt egy óra alatt,mit ne mondjak kapkodtak is rendesen..
2011. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2 cm, az 1 ujjnyi, lehet, csak a külső méhszáj. Sajna ez még nem sokat jelent, főleg, hogy ha más tüneted nincs mellé. Nekem 2 hete ennyi, és minden tünetem megvan, sokadik baba, és mégse..

Ez azt jelenti, ha elmegy a vized, vagy elkezdenél rendszeresen görcsölni, azonnal menj be. Drukkolok neked is, hogy hamar túl legyél rajta! Könnyű szülést, és gyönyörű babát kívánok :)

2011. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 38 hetesen 2 centis volt a méhszájam.

1 hét múlva, amikorra már 4 centis volt, programszültem, burokrepesztéssel.

De nekem amúgy semmi jóslóm nem volt.


Nagyon könnyen, gyorsan született meg a 4 kilós babám.


Nagyon jó nálad is a kiindulási helyzet, így biztosan könnyen megy majd Neked is!


Élvezd ki az utolsó napokat a pároddal, aludj, amennyit csak tudsz.

2011. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy hétig voltam nyitva egy ujjnyira mire megindult a szülés de akkor már minden nap mennem kellett a dokihoz
2011. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. héten beindult a szülés de szerencsére le tudták állítani viszont így is kitágultam 1 ujjnyira (kb 2 cm) és azóta is úgy van de semmi más tünetem nincs. Az NST-n azt mondták, hogy akár még túl is hordhatom...

36+5hkm

2011. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!