Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek lesz ebből ma baba?

Szerintetek lesz ebből ma baba?

Figyelt kérdés

Hajnali 4-kor erős görcsre ébredtem, de pár percen belül elmúlt, vissza is aludtam, de azóta pár perc eltéréssel ez óránként megismétlődik, de egyenlőre még nem sűrűsödik. Magzatvíz tegnap óta szivárog, voltunk dokinál, de hazaküldött minket azzal, hogy "majd 5 perces fájásoknál találkozunk" :). Derekam szintén tegnap óta majd' leszakad.

Amúgy mára vagyok kiírva. Szerintetek estére/éjszakára beindulhat a szülés?


2011. aug. 3. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha folyik a magzatvíz, miért küld haza a doki?! Anélkül már nem jó bent a babának hosszú távon... Én a helyedben visszamennék a kórházba. Amikor nekem elkezdett folyni a magzatvizem, bementünk, kaptam oxitocint, mert fájásaim nem voltak. És pár óra múlva meg is lett a babám. Szerintem estére már a tiéd is a karodban lesz!
2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi, hát remélem :)


Azért küldött haza, mert nem "folyt" a magzatvíz, hanem, hogy is mondjam, egy-két csepp volt a bugyimon, amikor ezt észrevettem nyomtam egy kicsit, akkor jött erősebben.

Hogy miért küldött haza? Őszintén nem tudom, de hát gondoltuk, hogy tudja mit csinál :S

2011. aug. 3. 10:04
 3/17 A kérdező kommentje:

"Ha folyik a magzatvíz, miért küld haza a doki?! Anélkül már nem jó bent a babának hosszú távon... "


Amúgy ettől most picit megilyedtem. Fogadott orvos, bízom benne, de most már elbizonytalanodtam... Ha estére nem sűrűsödnek a fájások, a szivárgás is megmarad/erősödik, akkor mindenképpen vissza fogunk menni :S

2011. aug. 3. 10:06
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Megijeszteni nem akartalak, ne haragudj! Szerintem a magzatvized egyszercsak egy az egyben el fog folyni, mégpedig hamarosan. Akkor pedig indulás!:) Könnyű szülést és gyönyörű, egészséges kisbabát!
2011. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Csak tudod, első baba, aztán könnyen "bepánikolok" :))

2011. aug. 3. 10:12
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
én most várom a 3.at és nem értem miért küldött haza ha kicsit is szivárog a magzatviz..mert mi van ha nem rendszereződnek a fájások de a magzatviz elcsepeg apránként.ha estig nincs semmi én megnézetném magam
2011. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!


Beszéltem férjemmel, 5-kor jön haza, és már megyünk is be a kórházba. Ő is megilyedt egy kicsit, ahogy mondtam neki, miket írtatok. Mármint, hogy nem kellett volna a dokinak tegnap hazaküldenie!

2011. aug. 3. 12:32
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy most butaságot kérdezek, kérlek nézzétek el nekem, de én is első babámat várom. Mit jelent az, hogy rányomtál kicsit és jött a magzatvíz?
2011. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát,kb. mint amikor kakálsz :)
2011. aug. 3. 13:43
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

én vagyok aki a .at várja..nem kell pánikolni azért de igy hogy szivárog a magzatviz nem mennék neki az éjszakának.nézesd meg magad.max haza küldenek...

de biztos vagy benne hogy magzatviz?33hkm

2011. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!