Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek lesz ebből ma baba?

Szerintetek lesz ebből ma baba?

Figyelt kérdés

Hajnali 4-kor erős görcsre ébredtem, de pár percen belül elmúlt, vissza is aludtam, de azóta pár perc eltéréssel ez óránként megismétlődik, de egyenlőre még nem sűrűsödik. Magzatvíz tegnap óta szivárog, voltunk dokinál, de hazaküldött minket azzal, hogy "majd 5 perces fájásoknál találkozunk" :). Derekam szintén tegnap óta majd' leszakad.

Amúgy mára vagyok kiírva. Szerintetek estére/éjszakára beindulhat a szülés?


2011. aug. 3. 09:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, a nőgyógyász is megállapította :( Mégis hazaküldött.
2011. aug. 3. 14:16
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Bolond ez az orvos már ne is haragudj..ilyenkor már nem küldenek haza, ráadásul első baba, jó, hogy pánikolsz.

Csak amúgy azért durcsa nekem mert barátnőm ugyanígy volt, mire beért meg elállt, a doki nem is hitt neki, nem is volt fogadottja, de nem küldték haza..amikor már 2 nap múlva akarták meg elindult a összes víz.


Menj be szépen most és mondd meg neki, hogy ha hazamer küldeni, akkor megcsapkodod :o) Nem járja ez így, nekem ne mondja senki, hogy nincs fertőzésveszélysem ilyenkor, mert lehet, hogy fent repedt meg, de azért csak van valami...


Nagyon szorítok nektek !

2011. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem jó hogy így hazaküldött.

Nekem a lányomnál reggel 6 kor elment a nyákdugóm,bementem 8 kor a dokimhoz és vizsgálat közben kezdett el "szivárogni" a magzatvíz.Azonnal be kellett mennem a klinikára és bent is fogtak...Fájásaim sem voltak..este fél 9 kor kaptam oxitocint mert mát egy csepp magzatvizem nem volt és fájásaim sem!!

Szerintem is menj be mindenképp a kórházba..

2011. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A magzatvíz az folyamatosan termelődik, csak kellett valami nem? Vagy én vagyok ezen a téren nulla tudású?
2011. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2011. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól vagytok?
2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden rendben van veletek? Megszületett aznap a baba?
2011. aug. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!