Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó. és ami utána követke...

Nyákdugó. és ami utána következik?!

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, feltételezem, hogy a nyákdugó távozott ma belőlem, két részletben...

Mi a tapasztalatotok, innentől mennyi idő után indul be a szülés? Szexuális életet élhetünk-e, vagy fertőzésveszélye van? A szülésznő adta ki parancsba egy héttel ezelőtt, hogy bátran szeretkezzünk, mert segít felgyorsítani az eseményeket... Köszönöm!



2013. ápr. 23. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Innentől lehet 1 hét is , de akár holnap is. Nekem mikor a nyákdugó elment és csomagoltam és mentem a kórházba... 2 nap múlva meg is szültem.

Szexelni eszem ágában sem volt :D Nem rizikóznék, mert ilyenkor már nincs eltömitve a méhszáj tehát fertőzésveszély fennt áll.

2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még utána 8 nap volt, de akkor is indították, nem magától indult be a szülés. De a behatolást már hanyagoltuk onnantól hogy elment a nyákdugó.
2013. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam hétfőn du. elment a nyákdugó, másnap reggel 9kor megszületett a babám. Ennek már 2 éve. :) barátnőm 2 hétig húzta a ny. dugó távozása után :) tehát ahogy írják, minden lehetséges.
2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 34. héten ment el:)


37hkm.

2013. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40+3nal ment el a nyakdugo, 40+5nel beindult a szules, 40+6ra megszultem
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem kegyetlenul fajt a derekam egesz nap. ugy gondoltam letusolok, es bemegyunk a korhazba, nehogy vmi gond legyen. mert nekem mindenki azt mondta, hogy ha fajasaim lesznek, a hasam fog fajni. tusolas kozben tavozott a nyakdugo. ez este 5.30-kor tortent, es ket ora mulva a kezembe tartottam a lanyomat!
2013. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem részletekben ment el 1 hétig. Az első 4 napban kisebb darabok, utána kicsit nagyobbakban. Szerdán kezdett el távozni, következő hét csütörtök reggelre lett meg a kisfiam- 4,5 hónapja.

Nekem az orvosom mondta, hogy nyugodtan szeretkezzünk ha akarunk mert nem a nyákdugó védi a babát, hanem a burok. És mi össze is bújtunk, de ez nem hozta meg a babát-

2013. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 héttel a szülés előtt ment el, több részletben, először bementem miatta a szülőszobára, mert ijesztő volt 33 hetesen, ott mondták, hogy ez a nyákdugó. Onnantól sokat keményedtem, de 38+4-en szültem, akkor is indítva, mert bajok voltak. Viszont addigra már szinte totál kinyíltam.
2013. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta,hogy kb w nappal távozás után szoktak szülni.nah nálam pont így történt.távozott 2 részletben és rá 2 napra elfolyt a magzatvíz:-)38 hetes voltam.
2013. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!