Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások? 34 hetes kismama...

Jóslófájások? 34 hetes kismama vagyok. Ma szinte egész nap fáj, görcsöl a hasam alja és a köldökömnél.

Figyelt kérdés

Ugy 20 percenként mindig beerősödik. Ha lefekszem ,akkor is fáj. Próbáltam egy meleg zuhanyt is,de az se jött be. 2 napja nagyon sokat járok wc-re. Hol hasmanésem,hogy csak az iger van. Étvágyam egyáltalán nincs. Ha valamit eszek,akkor meg a hányinger jön rám.

Egyébként 2 hete mikor vizsgált az orvosom 1 ujjnyira megvolt rövidülve a méhnyak és 1 ujjnyira nyitva volt a külső méhszájam. Nem tudom mit csináljak. A dokimat nem tudom elérni.


2008. jún. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ha erősödnek és sürüsödnek is a fájások, akkor az nem csak jósló.

A jóslófájások baloldalt fekvés és egyéb pl fürdő hatására enyhülnek. Ha nem enyhül irány a kórház..jobb az elővigyázatosság, mindannyian különbözünk, legfeljebb hazaküldenek, de legalább az ügyeletes megvizsgál, vagy behívja az orvosodat.

2008. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,nem akarlak elijeszteni,de ezek nem jóslófájásnak tünnek.Én is voltam igy de nekem a meleg víz után elmultak.Nálam akkor jóslófájások voltak,ami még most is tart.Ha nemtudod elérni az orvosodat menj el ügyeletre,mert ez a redszeressen jött görcsök nem túl jó jel.Jobb időben megtudni mindent,és akkor te is nyugotabb leszel.üdv 40 hetes kismama
2008. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj dokihoz!

Front van, beindulhat a szülés. Ilyenkor még visszatartják infúzióval, ha lehet.


Mindenképp írj, hogy mi a helyzet!

2008. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!