Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után lehet simán...

2 császár után lehet simán szülni?

Figyelt kérdés

Volt már akinek sikerült?Ha nem és nincs fogadott orvos mégis mikor, ki "találja ki" a progis császár időpontját?

20 hetes vagyok.



2013. ápr. 12. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A bajcsyban nem. Es ott a harmadik csaszarnal ha indokolt ki is veszik a mehed ( ha a negyedik terhesseg kockaztatna az eleteteket.)
2013. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet a 3. babát természetes úton megszülni két császár után. Sehol sem engedik!!! A másodikat is csak akkor, ha eltelt a kettő szülés között 6 év, de így sem minden esetben. És az első válaszolónak tökéletesen igaza van, sajnos ha indokoltnak látják, a méhedet is eltávolítják.
2013. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 3 császára volt és a 4iket simán szülte meg,nem volt fogadott orvosa,és ő nem is ragaszkodott a sima szüléshez! De itt is sok olyat olvasni,hogy 2 császár után hüvelyi úton szültek.
2013. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondja, a 2. császár után a 3. biztos az.

Viszont nekem még a sima szülést ajánlja másodikra, pedig csak 1 év 9 hónap telik el az első császár óta...

2013. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem két év telik el a két szülés között és nekem is engedik ha a hegem engedi akkor természetes úton megszülni a babámat. Az első császáros volt.
2013. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A fiaimat 4 év különbséggel szültem.A másodiknál engedték volna a sima szülést de nem úgy alakult.A kicsi és a picur közt 3 év lesz majdnem napra pontosan.
2013. ápr. 12. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
En par honapja kerdeztem meg egy olyan doktornot, aki a szent imreben eddig vallalt ilyet, es o azt mondta, hogy februartol valtozott a szakmai protokoll, mar egy mo-i korhazban sem engednek bele 2 csaszar utan termeszetes szulesbe, akarmennyi ev telt el az utolso ota. Ugyhogy nekem is az lesz a 3.is.
2013. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik csak a mi városkánkban ilyen szigorúak az orvosok és a védőnők. Nálunk 2 császár után kizárólag csak császáros lehet a harmadik. Sőt, 6 évnek el kell telnie ahhoz, hogy a második természetes szülés legyen! (Ezt a 6 évet védőnőnk mondta.) Egyébként az interneten utánanéztem, és ott is minimum két-három év pihenőt írnak!
2013. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, erről már hallottam, h 2 után elvileg nincs rá lehetőség (bár azért az ember hall ezt-azt, gondoltam megkérdem) :) De ezt a 6 évet nem hallottam még.Nekem a dokim azt mondta 2 és fél éve h ha nem lép fel gond nyugodtan szülhetek simán-és mondom 4 év volt a fiúk közt.Csak a másodikat túlhordtam, hiába indítottak kétszer is, nem is tágultam, végül az orvos a császár mellett döntött.De most vajon mikor fogják kitűzni az időpontot?Nem akarok orvost fogadni.Aug végén szülök majd.
2013. ápr. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!