Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj, ha nem fogadok szülésznőt?

Baj, ha nem fogadok szülésznőt?

Figyelt kérdés
Két hét múlva a Szent Imrében fogok szülni,de nem választottam szülésznőt.Rendesek lesznek velem az ügyeletesek,vagy csak tessék-lássék módon végzik majd a dolgukat?Az Apuka is bent lehet,ha akarom?
2008. jún. 12. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

a szülész nö nem végezhet tessék lássék módon, neki a feladata felügyelni a szülést. a doki feladata a tessék lássék mert a normál szülés egy természetes folyamat amihez doki csak komplikáció esetén kell.

a bába viszont fontos, mert ö az aki segít. igaz feladata nem a kezed fogása ezért egy bába ha nem is túl kedves még lehet hozzá értö és alapos.

biztos hogy rendesek lesznek veled.

2008. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ott fogok szülni,4 hét múlvára vagyok kiírva-aztán ki tudja mikor jön,lehet együtt fogunk szülni:)

Szval nekem fogadott dokim van de én sem fogadtam szülésznőt,az egyik ismerősöm mondta,hogy nagyon aranyosak a szülésznők.Az apuka bennt lehet a természetes szülésnél,nem tudom van e dokid de mi szóltunk,hogy apás szülés lenne,ha nincs dokid érdeklődd meg a khban.A császárnál csak ablakon keresztül nézheti a papa.Én is sokat vívódtam,hogy fogadjunk e szülésznőt aztán az anyagiak eldöntötték.Én úgy gondolom,hogy a szülésznőknek kötelességük ellátni az adott szituban-nem kell,hogy körbeugráljanak,sőt ott lesz az apuka majd megtesz ő.Szval ne aggódj sztem ezen ,biztos simán fog menni minden.Kívánom,hogy gyors és fájdalommentes szülésed legyen.Ha eszedbe jut majd esetleg leírhatnád priviben,hogy milyen volt és ,hogy érezted magadat,mert még én sem jártam a szülészeti részlegen..Köszi.36hetes kismama

2008. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy együtt szülünk,mert nekem még nagyon nem akar jönni.Nekem anyukám nagyon sokat volt kórházban,és ott sajnos az volt,hogy ha nem fizetsz,akkor nem foglalkoznak veled.Ezt nem szeretném,mivel természetes szülésnél a bábára vagyunk utalva.Remélem a rossz tapasztalataim itt nem érvényesülnek.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Könnyű,és szép szülést Mindenkinek.
2008. jún. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!