Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházba a...

A Szent István kórházba a szülésnél saját hálóingbe kell lenni, vagy adnak kórházit?

Figyelt kérdés
És a babának mennyi ruhát kell becsomagolni 1 napra,ha már megszületett?Vagy kapunk abból is kórházit? Bocsánat az idióta kérdésekért,de első babás vagyok.
2009. szept. 19. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját hálóinget kell vinni, ők nem adnak semmit, még lepedőt sem fognak cserélni, mint ahogy ágyneműt sem addig míg ott vagy. Jobb,ha felpakolod magad és a babádat,hogy tudjál váltani mindíg tiszta ruhát, ha már a többi koszos lesz:) Bocs, de ez a nagy igazság ott. Mert nem sterilek ott.
2009. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem cserélték az ágyneműt,igaz,nekem nagy a szám,és mertem naponta szólni!Nekem csak pozitív tapasztalatom van az István khz-al kapcsolatban.A saját hálóingedben szülsz,és utána is abban vagy.A babának is saját ruhát kell vinni,napi 2 db-al számolj mindenből,hátha vmi baleset történik(pisis,kakis lesz).Könnyű,gyors szülést.
2009. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az első válaszolóval.

Saját hálóing, legalább 3 db legyen nálad. A kicsinek szerintem nem kell két szett napi egy ruha plussz egy tartalék. Az eljén még nem kakilnak, csak a magzatszurok ürül. Nrkrm sem cseréltek ágyneműt. Ha legközelebb mennék vinnék lepedőt legalább. Nálunk hiába szóltunk nem cseréltek. Textilpelust mindenképp vigyél amire a kicsit fekteted magad mellé. Evőeszközt se felejtsd el plussz tányér. Ugyanis a reggelit, vacsorát egy db szalvétára teszik.

2009. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is cserélték a lepedőt, velem elég rendesek voltak. Bár a férjem már az elején beszélt egy ápolóval, talán ez is közre játszott. Sajnos a higiénia viszont tényleg nem a legjobb... én 3 hálóinget és egy pizsit vittem - kellett is!!!- a kicsinek viszont napi egy ruci elég! Este amikor lefürdetik neked a babát, akkor rá is adják a rucit. Kajáról viszont minden képpen gondoskodjanak a rokonaid, mert nagyon "mini" a reggeli és az ebéd is. Én emlékszem egy szelet párizsit kaptam egy kőkemény kiflivel amit valóban egy vékony kis szalévétára tettek le. Inni egy pohár teát vagy kakaót lehetet kérni és slussz. Szerintem készülj úgy, mintha nyaralni mennél, vigyél mindent és akkor nem érhet meglepetés. Sok sikert a nagy naphoz.:)))
2009. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!