Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki használt hasszorítós...

Aki használt hasszorítós bugyit szülés után tényleg hamarabb lapos lett a hasa? Vagy most akkor az mire jó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Laposabb,. De ha becsavarod szorosan egy nedves törölközővel, az is jó.
2009. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tobbet er ha hasiizmozol(termeszetesen csak ha nem vagy csaszaros)!En a 2. napon kezdtem, eloszor csak megfeszitem -elengedem tipusut majd 10 nap utan mar haspreseztem.Harom het utan senki se mondta meg hogy szultem, legalabb is nem a hasamrol .
2009. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Természetesen akarok majd tornázni is, ha az állapotom engedi.

Császár után nem használható?

Természetes szülés után mikor lehet elkezdeni a használatát?

2009. szept. 19. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
császár után egy hónappal lehet tornázni, használni én haskötőt használtam, de a doki tudta élkül, mert ellenezte, viszont nagyon kényelmes volt a hasamnak! pár hétig napi egy-két órát, utána már nem is kellett, de ha mozogtam jól esett, hogy tart és véd, ha ülsz-fekszel nem szabad hordani, mert bélösszenövést okoz.
2009. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, és tényleg segít regenerálni a hasfalat is.
2009. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
császár után 3 hónap után lehet tornázni, nem ajánlom hogy 1 honap után tornáz, csak azért mert én is megprobáltam és mehetem az ügyeletre mert szétrepedt a hegem
2009. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

En hasleszorito ovet hasznaltam, a funkcioja ugyanaz.

Hogy attol-e, vagy sem, de teny es valo, hogy nagyon hamar lapos lett a hasam, szules utan par nappal mar ruhaban nem latszott (pedig nagyon sokat hiztam, 14 kg maradt rajtam szules utan, de pocim nem maradt). En negy hettel szules utan kezdtem el tornazni, az osszes plusz lement nagyon hamar es olyan izmos testem lett, mint meg soha. Ez egyertelmuen a tornanak koszonheto.

2009. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált a hasszorítós bugyi. Amikor hazamentünk a kórházból szinte az első dolgom volt felvenni. Nem is akart rámjönni úgy szorított, hogy hihetetlen. Aztán már 3. nap sokkal könnyebben jött fel és érezhetően, láthatóan, feltűnően sokkal kisebb lett a hasam. Le is ment teljesen 1,5-2 hónap alatt. Császáros vagyok, nyugodtan használd, rengeteget segyt és a mozgás is sokkal könnyebb benne mert tart.

7 hós anyuka

2009. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!