Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után melyik jobb a...

Szülés után melyik jobb a hasszorítós bugyi vagy a csípőszorító?

Figyelt kérdés
Április végén fogok szülni és akkor már talán jó idő lesz, ezért is kérdezem, meg persze, hogy melyik a hatékonyabb?
2010. febr. 6. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Adj időt a testednek, hogy visszahúzódjon, később lehet tornázni.
2010. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
nekem triumph volt, szerncsére nem volt rá sokáig szükségem. nemcsak jó, még szép is :)
2010. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én hasszorítós bugyit vettem,volt is rajtam kb 15 percig,nem bírtam,nagyon fájt a hasam.igaz,császároztak.de a doki is azt mondta a kórházban,hogy felesleges,mert inkább renyhévé teszi az izmokat.
2010. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Én is császáros voltam, és hasszorítós bugyit vettem fel amint felálltam a műtét után, és már viszonylag lapos hassal jöttem haza a kórházból! Azonkívül sokkal kényelmesebb is volt hogy valami tartotta a hasam.
2010. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor inkább a bugyi. Még nem nagyon nézegettem őket, de majd megnézem milyen a Triumph.

Köszönöm.

2010. febr. 8. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a bugyira szavazok, mivel császáros voltam, a hasszorítótól fájt a hasam. Bár a bugyit is csak kicsit később tudtam viselni.
2010. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasszorítós bugyi. 2 gyereket szültem, mindkettőnél ezt használtam nekem rendkívül hatékony és jó volt. A pocak -akármilyen jó is a genetikai adottságom- megmaradt, ez a bugyi pedig elég sokat tartott, gyönyörűen vissza s húzódott a hasam. A hugom is ezt használta, ő is odáig volt érte. Én ilyen Relaxsan hasszorítós bugyit használtam. Drága, de nekem megérte:

[link]

2010. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 6 hate szültem császárral.

Nekem minkettő bevállt az első 3 hétben hasszorítót hordtam aztán a bugyit és hordom még mindig, könnyeb rá öltözni.


A hasszorító titka, hogy fekve kell feltenni mikor minden a helyén van. Sokan állva teszik fel és még jobban lenyomja a hason levő tömeget és még jobban fáj. Nekem a doki mondta, hogy fekve tegyem fel és ég és föld a különbeség.

2010. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az első szülésem után nem használtam semmit, azt mondták, hogy nem kell. A második után már sokkal lazább volt a hasfalam, szétnyilt a hasizmom. Akkor bugyikat próbáltam, de nekem nem váltak be igazán, mert nem ott tartottak, ahol igazán szükség lett volna rá. A harmadik szülés után a korházban láttam egy anyukánál a hasszorító övet. Ő mind a hat szülése után használta 2-3 hónapig és nagyon szépen visszament a hasa. Én kicsit későn, két hónappal a szülés után kezdtem használni, de így is nagyon hatásos volt. A második héten már megdícsértek a boltban, hogy milyen jól nézek ki három szülés után. De érzésnek is nagyon jó volt, olyan, mintha megint lenne hasizmom :) Persze a tornát nem pótolja, csak kiegészíti.

Valóban nem szabad napi pár óránál többet hordani, mert akkor a hasizmok erősödés helyett ellazulnak, ellustulnak.

2010. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnéztem ezt a Relaxsan bugyit, jónak tűnik és én ettől jóval drágábbakat is láttam, ez még elég tűrhető áron van.

2010. febr. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!