Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra érdemes gátvédő...

Szülés utánra érdemes gátvédő párnát venni? (hol lehet beszerezni és mennyi kerül? )

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A célnak tökéletesen megfelel az úszógumi is.
2008. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, a Brendonban 3990Ft és találtam a vaterán is 2500-ért: [link]

Nekem nagy vágásom volt, a szülés után reggel már küldtem is a férjemet érte, mert szerintem meghülyültem volna nélküle. Kb. 1 hónapig használtam, de akkor nagyon jó volt :).

2008. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azt hiszem én is beszerzem.
2008. jún. 11. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ugyanolyan jó egy sima úszógumi is és jóval olcsóbb. Szerintem inkább azt vegyél.
2008. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én gátmetszéssel szültem. Nemtúl nagy a vágás ,és még a wc-re is alig tudtam ülni mert annyira húzódott. Nekem tuti nem használlt volna az uszógumi. Jópár hete szültem és még mindig féloldalasan ülök. De már napról napra jobb. Ezzel csak azt akartam mondani hogy szerintem fölösleges bármi ilyet venni. Mielött vennél, kérjéll valakitöl kölcsön és majd próbálld ki.
2008. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!