Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kötelező vinni a kórházba...

Kötelező vinni a kórházba mellszívót? Ugyanis még nem tudtam beszerezni!

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,egyáltalán nem kötelező!Nekem amúgy be sem vált,én a kezemmel "dolgoztam":-)
2010. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell. a kórházban az előtejet a babádnak kell kiszívnia. A tejbelövellés meg már általában otthon történik és akkor szoptatni kell, mint az őrült hogy ne legyen mellgyulladás. A fejőke csak jó néhány nap után kell, esetleg
2010. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellszívó csak akkor kell, ha a babád nem szopizik elég hatékonyan. Jó, ha van, biztos ami biztos, de jó esetben egyáltalán nem lesz rá szükséged.


Nekem sajnos volt. :-(

2010. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vittem,sőt én a kórházban vettem meg,mert kétfélét ki lehetett próbálni és amelyik jobban bejött azt meg lehetett venni.De amúgy a legtöbb kórházban van mellszívó ha nagyon kellene,sőt sterilizáló is.De amúgy azon a három napon amíg bent vagy elég ha a babád kiszívja az előtejet.

De ha mégis kell akkor meg a párod beviszi neked!

2010. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak itthon használtam a mellszívót, a kórházban nem. 3. napon jöttünk haza.
2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kötelező,valamelyikben van is.Én se vittem,de sajna szükség volt rá,a párom hozta be,
2010. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is szükségem volt rá,a picim nem volt elég kitartó,és császáros is voltam,később,a 4.apon indult csak be,úgy is,hogy állandóan szítam vele,mint az őrült.amikor meg beindult,azért volt jó,mert amit pluszban lefejtem neki nappal,azt éjjel megkapta a csecsemősöktől.az osztályon kivétel nélkül nálunk mindenki használta,volt aki 2.nap hozatta be a férjével,és volt aki ott vásárolt.szerezd be a vaterán,vagy tesz-veszen.én ott vettem aventes kézit,majdnem újat,3.-ad áron
2010. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!