Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy repedt-e a hüvely?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem. Volt gátmetszésem, most kívülről egy 1,5-2 cm-es heg látszik. A dokitól nem kérdeztem meg, hogy belül a hüvely repedt-e. Most utólag ezt hogy deríthetném ki? Ennek maradt valami nyoma, ha tényleg repedt. Egyébként könnyű szülésem volt, 3,5 kg-os babám született, és a doko kb. 30-40 percig vart szülés után. Ja, és varrás közben annyit mondott, hogy legyek még türelemmel, mert már csak a külső részt kell összevarja. Ez azt jelenti, hogy repedt a hüvely fala?
2008. jún. 11. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, főleg ha könnyű, gyors szülésed volt. Ez asszem a tágulással és az idő előtti kitolással áll összefüggésben. Mindenképpen kérdezz rá az orvosnál, és hogy ez milyen veszélyekkel jár esetleg egy második gyereknél!
2008. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a magam gondolatait írom le,mert erről még nem hallottam. Szerintem ha megrepedt a hüvelyed fala,az is hamar tud regenerálódni és mire a gátseb begyógyul,arra a hüvelyed is rendben lesz. Biztos mondta volna az orvos,ha bármilyen gondod lehetne ebből később! Ne aggódj, és ha mész hozzá kérdezz rá. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2008. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha repedt a hüvelyed azt észre vetted volna.Nekem tele volt varratokkal a hüvelyem,ez látszódik,érzed és amikor kiesnek a varratok azt látod.
2008. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!