Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Féltetek a szüléstől? Visszago...

Féltetek a szüléstől? Visszagondolva volt okotok rá? Mennyi idő alatt lett meg a pici? Volt komplikáció?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen összefüggést érez a félelem és a szülés lefolyása között
2013. márc. 25. 11:39
1 2
 11/15 Meladik ***** válasza:
Nem féltem tőle, igazából szerencsésnek is mondhatom magam mert 16-kor ment el a magzatvíz akkor még nem voltak fájásaim, 18:00 körül kezdődtek és 00:15-kor született meg a kisfiam. Igaz 22:00-től már azt hittem ezt nem lehet kibírni , csak arra vágytam hogy vége legyen. Nekem sokat segített, hogy ott volt a párom, bár azt mondja azt hitte széttöröm az ágyat annyira szorítottam a fájásoknál :) Komplikáció nem volt, első szülés gátvédelemmel és 2 apró repedéssel :)
2013. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem féltem, inkább csak izgultam, mert egy teljesen ismeretlen dolog fog velem történni. Nem volt egy kellemes érzés, fájt a vajúdás, jöttek a tolófájások, de vissza kellett tartanom, mert még nem voltam eléggé kitágulva, majd a gátmetszés, a végén a varrás... Nem egy leányálom, de megéri! Legjobban a varratszedéstől féltem, de a doki végig beszélt hozzám, így észre sem vettem (na jó ezt nem mondom, de nem volt olyan vészes).

12 óra vajúdás (ebből a végén kb. 4 óra volt kemény) és 1 óra kitolás után lett meg a fiam, komplikáció nem volt szerencsére a szülésnél, a végén a méhlepény nem vált le rendesen és sok vért vesztettem, de szerencsére ebből sem lett gond.

2013. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. baba: Nem féltem. 6 órás szülés, velem történtek komplikációk.

2. baba: Nem féltem, 12 órás szülés, majdnem végig 1,5 perces fájásokkal.

3. babát most várom, most kicsit tartok a szüléstől, mert még túl élénk az előző emléke, a kicsi is még csak 9 hónapos. :)

2013. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, mindenkinek ment a zöld pacsi.
2013. márc. 26. 15:42
 15/15 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem féltem, sőt azt gondoltam szépen pikk-pakk kicsusszan. helyette borzalmas fájdalmas 18 órás menet volt...ha ezt előtte tudom, sztem végig féltem volna..szerencsére komplikáció nem volt, csak nagyon nehéz és hosszadalmas.
2013. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!