Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Szülés utáni szex? SOS

Anyukák! Szülés utáni szex? SOS

Figyelt kérdés

8 hete szültem (hüvelyi, gátmetszés nélkül, nem repedtem, pici volt a babóca 2876 gr, simán kifért) és mégsem megy a szex.

Egyszerűen borzalmasan fáj, 2 centi után már nem bírom és nem tudjuk tovább folytatni. :(

Türelmes a férjem, van előjáték és síkosítót is használunk és mégsem. Nem tudom mi lehet a gond, de ez komolyan, rosszabb mint a szüzesség elvesztése. Bár nekem azzal sem volt probléma, nem fájt, nem vérzett és simán ment minden.

Hát most nem megy.. Én nem is értem.. Összeszűkültem szülés közben vagy mi a fene?

Volt már így esetleg valaki? Hogy sikerült megoldani?



2013. márc. 18. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt gátmetszésem, repedtem is rendesen kívül belül. Tavaly januárban szültem, kb szülés után 8-9 hónappal éreztem, hogy minden a régi. Előtte nagyon kellemetlen volt minden egyes alkalom. Szerintem ez 8 héttel a szülés után normális.
2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Császáros barátnőmnek is fájt a szex sokáig. Szerintem a terhesség és a szülés azért átrendezi, megviseli az altestet alaposan. Legyetek türelmesek, hétről hétre jobb lesz!
2013. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
nagyon-nagyon-nagyon sok síkosítót használjatok. Háromszor annyit, mint gondolnád. Ha fáj, kenjétek be megint. Második-harmadik kenésre már jó szokott lenni.
2013. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Türelem.

Az első törpe után olyan 7-8héttel voltunk együtt, na rettenetes volt. Szépen lassan visszaszoktam.

azért azon a pici lukon kijött az a kicsi... Kell egy kis idő, mire minden tényleg a régi lesz.

Ha megnyugtat, 16hónap után biztosan nem fog fájni(a másodikkal ennyi ideig nem volt semmi a szülés után)

2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk:(((

Én 9 hete szültem,spontán,de nekem volt gátmetszésem.

És nekünk sem megy a sex.Alig tudja betenni a párom,vagy 2 centire.Borzalmas az egész.Épp tegnap próbálkoztunk ismét,de semmi.Annyira fáj,hogy még sírtam is.Türelmes ő is,de akkor is el vagyok keseredve,nagyon.

Remélem tényleg jó lesz majd!Addig meg marad a szenvedés! :'(

2013. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hormonok most nem úgy működnek, mint máskor, másrészt a félelem is rátesz még egy lapáttal (aggódhat az ember, hogy fájni fog-e a heg, vagy úgy általában). Ne aggódjatok, meg fog oldódni magától, csak majdhogynem újra kell tanulni mindent. A síkosító jó barátotok lesz addig.

Ami fontos, hogy ne görcsöljetek rajta. Nem megy, akkor nem megy, majd következő alkalommal talán. Itt most nem a teljesítmény, hanem a részvétel a fontos.

2013. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd azért meg a dokival a területet. Én 3,8 kg-s babát szültem, metszésem is volt, és semmi panaszom nem volt 6 hét után a szexnél, pedig nagyon féltem, hogy lesz, inkább emiatt nem volt jó az első, mert teljesen be voltam pánikolva, hogy rossz lesz. Egyébként a szülésznőm szerint a legtöbbször pszichés alapú a fájdalom (pl. tudat alatt még él a szülés fájdalma az emberben, és ezért nem akarja engedni a teste, hogy meg legyen ott birizgálva, de más pszichés oka is lehet, hiába akarod, kívánod tudatosan a szexet, a tudat alatti dolgok gátolhatják testi szinten is). Pár hét után fizikai indoka már nincs a fájdalomnak. (Hacsak nincs valami rejtett sérülés, ezért kell megnézetni, ha ennyire fáj.)
2013. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok!

Voltam dokinál természetesen, a hat hetes vizsgálaton, ami áttolódott a hetedig két végére. :) Mindent rendben talált, azt mondta mehet a szex.. Hát, akkor lehet tényleg pszichés, majd próbálok előtte relaxálni és ellazítani magam. :)

Síkosítóból pedig ma délelőtt a bevásárlás közben annyit tankoltam fel, hogy a kasszás igencsak nézett, úgyhogy remélem már tényleg menni fog. :)

2013. márc. 19. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék dokihoz és megnézetném,, hogy minden rendben van-e. Lehet próbálkoznék saját maga is egy ujjal, majd kettővel majd hárommal...

Nekem picit fájta , de nem volt vészes, az is csak a behatoláskor.

2013. márc. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Mindenképpen érdemes elmenni egy vizsgálatra. Ha nem találnak semmit, akkor pedig türelem. Amíg nem rendeződik, addig pedig kézimunka, orális sex, stb. vannek lehetőségek behatolás nélkül is.
2013. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!