Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek fáj az amniocentéz...

Mindenkinek fáj az amniocentézis (magzatvízvizsgálat) vagy csak én vagyok finnyás?

Figyelt kérdés

Túlhordom a babám, és 2 naponta kell mennem vizsgálatra. Ez baromira kellemetlen, az utolsónál nem kicsit véreztem is, de tudom,ez normális is. De még órák mulva is ég a méhszájam, nagyon rossz...

De bízom benne, hogy ez talán a szülést legalább megindítja...


2008. jún. 9. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Neked nem amniocentézist csináltak.

Azt a 15-17 hét környékén végzik,és genetikai vizsgálat céljából mintát vesznem a magzatvízből.

Neked a magzatvizedet nézik,hogy tiszta-e még.

Ez ha nyitott a méhszáj,akkor nem fáj,csak kellemetlen.Neked biztos zárt még,azért ilyen rossz a vizsgálat.


Minden jót,könnyű és mielőbbi szülést.

2008. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Viszont,ami bíztató,hogy,amikor barátnőmet alaposabban megvizsgálta a doki,akkor másnapra meg is szült.Egy alapos méhszájpiszkáló vizsgálat olyan hihetetlen inger a méhszájnak,hogy a szülés is beindulhat tőle.

Amúgy,ha nyitva vagy,akkor tényleg nem kellemetlenebb,mint egy kenetvétel a rákszűréshez.

2008. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a halálom, amikor az orvos "belepiszkál" egy olyan természetes és tökéletes folyamatba, mint a terhesség és a szülés. Sztem ez nem bíztató, hanem félelmetes - az előttem szólónak mondom. A baba jönni fog, amikor jönnie kell, és tudom, hogy az utolsó napokban a mamák már nagyon türelmetlenek, de ez nem csak róluk szól! Mindennek eljön az ideje!
2008. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neked Amnioszkópiát csináltak.Amúgy nekem nem fájt.

Nekem mindkettőt csinálták így jól ismerem a különbséget.

2008. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

VAlóban a magzatvíz tisztaságát nézték, de a doki is ezzel a névvel illette a vizsgálatot, ezért írtam.

A méhszájam valóban zárt, de nekem eddig is fájt, mikor a méhszájat nézték, vagyis inkább kellemetlen volt.

Én is reménykedem benne, kicsit, hogy megindul tőle a szülés, a mai után véreztem is.

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok:-)

2008. jún. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!