Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » E hétre kiírt kismamák hogy...

Viki31 kérdése:

E hétre kiírt kismamák hogy vagytok, vannak fájásaitok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mára vagyok kiìrva. Rettentő sok és erős fájásom van, de nem sokat ér mert nem nyílik a méhszáj csak egy ujjnyi. Annyi, hogy a baba lejjebb jött közben, de más nincs.
2013. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xbettyx válasza:
első időpont március 9, de mivel elég picinek bizonyult útközben a csöppség igy a dokim átírta március 15.-re. császár lesz. szerdán megyek hozzá. 2 hete vizsgált, 1ujnyira voltam kinyilva..de azóta semmi..ma apró görcsök...remélem éjjel csoda történik :)
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 03.16-ra vagyok kiírva, de nekem csak keményedéseim vannak néha. Bő 1 újjnyira vagyok kinyílva. Már nagyon szeretném látni a babámat.
2013. márc. 12. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik kórházba fogtok szülni?
2013. márc. 12. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
holnapra vagyok kiírva, görcsök vannak már két hete de se nem rendszereződik, se nem erősödik. Méhszájat most vizsgálják?holnap megyek orvoshoz. Eddig egy ujjra volt nyitva a külső, 33.hét óta, azóta nem nézték...már nagyon izgul gondolom mindenki! :) margitban szülök budapesten, te?
2013. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a Bajcsy kórházban fogok szülni, már nagyon várom, mert ezek az utolsó hetek elég lassan telnek. De nekem nincsenek görcseim, csak keményedés időnként.
2013. márc. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!