Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan itt az idő? Honnan...

Hamarosan itt az idő? Honnan fogom tudni, hogy nem csak jósló hanem éles és indulni kell? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Tegnap délelőttől este 5-ig rendszeres fájásaim voltak amik elmúltak. Ma reggeltől fáj a derekam, a keresztcsontom szét akar repedni. Görcsöl a pocakom már kétszer voltam wc-n előtte heti 1-szer. Néha szédülök, és émelygek. Időnként mensi szerű fájásaim vannak, de nem olyan rendszeresen, mint tegnaP.
2008. jún. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így kezdtem. Nekem is inább deréktájon voltak fájdalmaim,igaz csak egy napig. Aztán amikor már inkább hastájra koncentrálodott a fájás, már úton voltam a szülőszobába. Ha rendel ma a dokid, azért érdemes lenne megkeresned.
2008. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, amit mondok, de én is napokig fájtam előtte, de a csalhatatlan jel az volt, hogy a szülést megelőző éjszaka óránként jártam a wc-re, olyan hasmenésem lett. A szervezet elkezd egy öntisztulási folyamatot, aminek orvosi változata a beöntés. Szóval sztem hamarosan lesz egy gyönyörű babád. Sok sikert!
2008. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek dokihoz és nst-re. Már 1 hete 3211 volt a méhszáj, remélem a héten kibújik.
2008. jún. 9. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia engemet is ezek a jóslófájások nagyon megtévesztenek.Már 2 hete van.Valmikkor fél óránként jönnek rendszeressen,de ha megfürdök utánna elmulnak.Remélem hogy ezek hamarossan rendes fájások lesznek,mert én ma vagyok 40 hetes.2 napja szintén nagyon fáj a derekem a szeméremcsontom,nagyon dagadok mindenhól.Ma hányingerem van meg voltam nagywc már 6 alkalommal.Olyan rossz ez a várakozás már.Én már a második babámat várom és kicsit már a fájásokkal tisztába vagyok,de nem mindig.Az elsőnél inditottak szülést 42 hetessen. Sok boldogságot kívánok nektek,és könnyű szülést!!!Remélem hamarossan babázunk.
2008. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NAgyon szurkolok neked én is hasonl helyzetben érzem magad, csak hogy tudd, nem vagy egyedül. De mire mondjátok hogy keresztcsont? Bocsi ha hülye vok.. :) de nekem a derekam fáj írtóra időnként, van hogy se ülni se feküdni, se menni. De ez van. Ezt már csak kibírjuk, bár én is szeretném már a kezemben tartani.

Üdv 38 hetes 3 napos kismama

2008. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!