Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten mennyit szokás (...

Kecskeméten mennyit szokás ( illik) adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
ha esteleg leírnátok azt is,hogy kinél szültetek.
2013. márc. 10. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem kötelező, elvégre ez a dolga. mindenki maga méri fel h ad-e, mennyit foglalkozott vele a doki,milyen volt az ellátás..stb.
2013. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Csukánál szültem 15 hónapja, császár lett, 80 ezret adtam neki!
2013. márc. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr. Szabó Lászlónál 2011 és 2009-ben szültem 50000 adtam mind a kétszer.Ő rám bízta mennyit adok.Állítólag sok kecskeméti orvosnál ki van rakva a tarifa az öltözőbe!
2013. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
hát elég szégyen h ki van rakva a tarifa a dokiknál. Már nem azért, de mi alapon kell nekik fizetni? És mi van azzal aki nem tud fizetni?? Akkor már ne is szüljön?
2013. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

A tarifa azokra vonatkozik, akik magánban szülnek az adott orvosnál, tehát felkérik a szülésre!

2013. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj 4. valaszolo, te is azok koze tartozol, akik keverik a halapenz es a szules levezetesere felkert maganorvos tiszteletdijat. Az elsot az ugyeletes orvosnak adod, ha o vezeti le a szulest, a masodikat meg a maganorvosnak, aki a szabadidejet radaldozva bemegy a korhazba es levezeti a szulesedet.
2013. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van amúgy orvosod,mert ha nincs és úgy szülsz az ügyeletesnél akkor nem is biztos, hogy egyáltalán kellene adnod, vagy ha meg voltál vele elégedve és szeretnél akkor szerintem ilyen 20körül max:30

Dr.Szabós voltam

2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!