Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keddre vagyok kiírva, de még...

Keddre vagyok kiírva, de még sajnos nem jön a baba. Hány napot kérhetek még az orvostól hogy ne keljen szülést indítanni?

Figyelt kérdés
Az elsővel szülést indítottak,és 38 órát szenvettem.Nagyon félek az indítástól.Az elsőnél 10 napot engedet meg az orvosom.Most a második babámat várom és más az orvosom is. Azért kérdezem mert kiakarok harcolni mmagamnak pár napot,ha az orvos úgy döntene kedden beküld korházba.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 8. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában a kiírt dátum utáni másnapon be kell feküdni a kórházba, és ha minden rendben akkor 5 napot szoktak várni. Az első babámat én is indítással szültem, féltem is a másodiknál, de a kiírt nap előtt 3 nappal spontán indult a szülés.

Sok sikert!!

2008. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog lennék ha nekem is spontán beindulna a szülés mert még 1 hete zárt volt a méhszáj is.
2008. jún. 8. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez itt egy szülésindító homeopátiás koktél receptje a babaszoba.hu oldalról. Én nem próbáltam, de azért van kicsit másfajta tapasztalatom: az első fiam 1 hét túlhordás után császárral született /félnapos oxytocin után zárt, betonkemény méhszáj/; a másodikat homeopátiás segítséggel 4 óra alatt spontán megszültem.


[link]


Könnyű, gyors, természetes szülést kívánok, és azért léci, jelezz vissza, ha használt a dolog, mert engem is érdekel.

2008. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,de azért ezt nem merném meginni.Azt irja hogy nem veszélyes,de ha valamit rosszúl csinálok,akkor örökre bánni fogom.Félek az indítástól,de inább az melett döntök.Azt hiszem ezt nem fogom kipróbálni,mert a gyógyszerektől is irtózom.Mégegyszer köszönöm a kedvességedet.
2008. jún. 8. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátiás bogyóktól nem kell félned, nyugodtan szedheted, illetve a málnalevél tea is sokat segíthet. Amúgy ha a baba rendben van odabent, csak azért nem kell befeküdni a kórházba, illetve nem kell megindítani a szülést, mert a kiírt nap után vagy! Ha a lepény el tudja látni a babát, a szívhangok jók, ugyan mi a fenéért kellene indítani? Ez is csak a "modern", de amúgy nagyjából kőkorszaki orvostudomány sajátsága. A babák tudják, mikor kell jönniük és csak baj esetén szabad beavatkozni. Egy barátnőm a 43. héten szült makkegészséges kisbabát indítás nélkül, természetes úton. Kár, hogy csak kevés az olyan felvilágosult orvos, aki hagyja ezt a teljesen természetes folyamatot a maga tempójában végigmenni.
2008. jún. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia igazad van teljessen.Azelött nem volt ilyen fejlett az orvostudomány és mégis megszülték a gyereküket.1 hete minden jó volt az Uh.Holnap megyek orvoshoz remélem nem küld be korházba,én meg is mondom neki ha minden rendben van akkor nem fekszem be.kivárom a 41 hetet.A baba mikkor érett lessz úgyis előjön,nem maradt még egy baba sem az annya hasában.köszike a választ.
2008. jún. 9. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja, 7-10-14 napot hagynak. De én úgy tudom, max 2 hét, ennél tovább sehol nem várnak.

Befeküdnöd nem kell a terminus napján, ha nincs semmi gond. Csak akkor ha gond van, vagy ha megindítják.

Én 29 hetesen visszatartáson voltam koraszülésgyanúval, és utána 32 és 36 hetesen is, most 3 napja túlhordom, a méhlepényem már 5 hete III. fokban érett, a méhszájam még mindig zárt, 2000, fájásaim nincsenek...Hogy mikor lesz baba nem tudom, de én sem akarom , hogy indítsák. Nálunk 10 napot várnak, de a két hetet én is ki akarom harcolni majd:-)

Sok sikert:-)

2008. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!