Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinnem magammal ill....

Mit kell vinnem magammal ill. a babának mi kell az István kórházban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Magadnak mindent ami egy kórházi tartózkodáshoz kell, valamint betétet, olyan fehérneműt amit nem sajnálsz akár kidobni is. (hálóing, papucs, evőeszköz, tányér...stb) A babának ruhát (ezt a szülőszobán elkérik és ebben kapod vissza őt), de más mindent adnak az ellátásához. (köldökhöz, pelenkázáshoz)

Én vittem még a mellszívót is, cumisüveget, nem akartam a kórházit adni a picinak. Mivel császáros voltm, 4napig nem volt tejem, ezért az én picim kapott pótlást is.

Ami nagyon fontos és én itthon felejtettem: telefontöltő! :)))

Az irataid, természetese, a terheskönyved az összes vizsálati eredménnyel, házassági/apasági kivonat (eredetit célszerű vinni, delegyen egy másolat is nálad amit eltehetnek)

Más nem jut az eszembe hirtelen. De ne aggódj ha valami kimaradt, azonnal be tudja hozni valaki a családból! Nálunk is így volt.

Boldog születésnapot Neketek!

2008. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az Istvánban fogok szülni, és nekem a szülésznő azt mondta, hogy mindent kell vinnem a babának is, nem csak azt a ruhát amiben hazahozom, hanem minden napra... plusz fürdetőt, kenőcsöt, pelust, törlőkendőt, mindent...
2008. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamarosan én is az istvánban szülök, felhívtam a kórházat, hogy mit kell vinnem mire van szükség, azt mondták a babának is mindent, 3-4 napi ruha (rugi, budy, sapi) pelust (textilt is sokat..) törlőkendőt, de nem tudom, hogy takarót, ágyneműt vinnem-e kell a picurinak.... nem tudja valaki?????????
2009. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Istvánba szültem áprilisban.

Magamnak: hálóinget minden napra 1-1, fehérneműt, tena lady eldobható bugyit, tena lady betétet, fürdőlepedőt és fürdő cuccot, két papucsot (egyet a fürdéshez), evőeszköz, ásványvizet,szőlőcukrot. Amit ne hagy otthon iratok (házassági anyakönyvi kivonat, személyi, taj kártya), kiskönyv, telefon+töltő.

A gyerkőcnek: 4 body (nagyon meleg volt a kórterembe.), zokni (hogy ne tudja magát összekarmolni), törölköző, pelenka (csak 4 db. kaptunk naponta), popsi törlő, textil pelenka 3-4 db, kis takaró,sapi. Én bevittem a mellszívót de nem volt rá szükségem. Ha mennek értetek akkor elég otthon összerakni a párodnak azt a cuccot amiben haza szeretnétek vinni a picit azt be tudja hozni.

2009. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!