Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tenni hogy enyhüljön...

Mit lehet tenni hogy enyhüljön a gátseb fájdalmam? 6napja szültem

Figyelt kérdés
ahogy telnek a napok egyre rosszabb! már szinte alig bírok menni:-( 3varratom volt azt mondta a doki varratszedésnél minden rendben! mit tudnék tenni hogy enyhüljön?

2013. márc. 2. 03:21
 1/8 anonim ***** válasza:
én sokat zuhanyoztattam,úgy hamarabb gyógyul.Meg neogranormonnal kentem.de ha nem javul,azért jobb ha vissza mész a dokihoz.Nincs lázad?
2013. márc. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs lázam amúgy nagyon is jól lennék! Csak baromira húzódik olyan mintha szét szakadna! Zuhany után tényleg sokkal jobb! Csak így kicsit rossz kimászni az ágyból a fiamhoz:-(
2013. márc. 2. 06:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, tarts ki. Baromira tud fájni.

Zuhanytól tényleg jobb. Nekem is rosszabb lett, mert én csak 2 napig véreztem és lecseréltem a nagy betétet kicsire. Nem kellett volna. Attól még tisztul ott lent és totál felázott a sebem. Ami segít az a szellőztetés. Ha megoldható...

2013. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindent ki próbálok mert ülni se tudok már! Kitapogattam de nincs ott semmi! Kicsit duzzadt de semmi! Még ki próbálom a kamillás borogatást
2013. márc. 2. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A kamillás borogatás nagyon jó ötlet sztem!

Nem tudom patikában lehet-e kapni Neo-Magnolt, mert azt is bele lehet tenni egy kis vízbe és azzal mosogatni.

A Neogranormon sem lehet rossz, vagy a körömvirágkrém.

2013. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még senki sem írta, lehet hogy tudod is, de úszógumin kell üldögélni, amíg el nem múlik a fájdalom. Máshogy úgyse tudsz.... Szegényke!
2013. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! kipróbálom a kamillás borogatást elsőnek! aztán majd ha nem hagynál a többit:-)
2013. márc. 2. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogj egy gumikesztyűt, töltsd meg vízzel és kösd el a végét. Aztán be a fagyóba. Ha megfagyott, akkor tekerd egy tiszta törülközőbe, és kész is a legjobb gáthűsítő :)


Ezt a gyógyszertárban javasolták a férjemnek anno és nagyon bevált! Mármint nekem vált be, nem a férjemnek :D

2013. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!