Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik ha a babám megszül...

Mi történik ha a babám megszületi a napokban?

Figyelt kérdés
Lehet csak tulreagálom 34hetes leszek,de mostanában olyan furcsán érzem magam.Kb 3napja sok a joslofájásom,görcsöl is minden nap a hasam,mert iszonyuan fáj a derekam.Olyan rosz a kedvem és nincs kedvem semmihez!:S A babóm miatt aggodom,mi lenne ha most megszületne?született valakinek ennyi idössen meg a picije?köszi a válaszokat
2008. jún. 7. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
zia!Ha idáig minden rendben volt (nem nyíltál ki,nem voltál veszélyeztetett,stb...),akkor szerintem ne izgulj.Valószínű vissza tudnák tartani ha megindulna mégis.Front van keményen.Én 38 hetes múltam és szintén minden bajom volt az elmúlt 3 napban.Elötte semmi.Még a baba is alig mozog.Nálam meg van az esély.hogy jön a napokban,de még az is lehet marad 2 hétig.Jóslófájások ilyenkor már természetesek nálad.Nekem legalábbis ebben az időben kezdődtek.Szóval visszatartanák ha időben jelentkezel az orvosnál.34 hetesen már életképes,de jobb helye van még a pocidban,mint az inkubátorban.
2008. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 32ik héttől vannak jóslófájásaim.Szintén nagyon erőssen jelentkeztek,én akkor elkeztem szedni a Béres magnéziumot,ami nagyon bevált,csak azt bántam meg hogy nem halgattam másokra hogy 36 hetessen abba kell hagyni.Az orvosom 38 hetesig javasolta nekem,így szedtem is.Most meg nembírok megszülni már betöltöttem a 40-ik hetet.És ne aggódj kibírod még azt a 4-5 hetet.
2008. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást:)
2008. jún. 7. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

28. héttől élteképes a baba, 36 hétig tekintik koraszülöttnek. TEhát ha megszületne nem lenne baj, de nem fog:-) Ne izgulj, mindenkinek vannak ilyen napjai. Én is már többször álltam , és vártam, hogy na ha most nem indul meg a szülés, akkor soha..és mára vagyok kiírva, és semmi. A méhszáj zárva, baba rendben, semmi fájás...

Mindig vannak ilyen napok, szerintem leginkább az idő tudja befolyásolni-itt szakad az eső.

Amúgy ma én is kedvtlen vagyok, alszok egész nap, bár letört kicsit, hogy nem szülök még..

Ne félj és ne gondolj ilyenekre!! Én 29. héttől hetesen veszélyeztetett voltam koraszülésgyanúval és tessék, túlhordtam:-)

PRóbáld lekötni magad, tévézz, olvass, sétáljj, barátnőzz, vagy aludj, de ne félj, nem fogsz megszülni:-)

A fájásokról azért a dokidnak szólj, nekem Rutascorbint(görcsoldó, izomlazító) adtak, nagyon jó volt! (recept nélkül kapható)

2008. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy,megnyugodtam!sok sikert a szüléshez,jo neked mindjárt ott lesz a karodban a babód:)minden jót
2008. jún. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!