Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy történik az orvosválasztás?

Hogy történik az orvosválasztás?

Figyelt kérdés
Kiválasztom az orvost, elmegyek a rendelőbe és megkérdezem elválalna-e és mennyiért, vagy hogy megy ez?5 hónapos terhes vagyok, császáros leszek ezért azt javasolja mindenki válasszak orvost így biztonságosabb.
2007. szept. 11. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ÉN A SZENT IMRE KÓRHÁZ HONLAPJÁRA MENTEM FEL,MERT NEKEM AZ A KÓRHÁZ VAN A LEGKÖZELEBB,ÉS A SZÜLÉSZ-NÖGYÓGYÁSZOK KÖZÖTT ADDIG KERESGÉLTEM AMÍG AZ EGYIK ORVOSNAK NAGYON SZIMPI LETT A NEVE.AZTÁN BEJELENTKEZTEM HOZZÁ ÉS NAGYON SZOMPATIKUS ÉS RENDES ORVOT FOGTAM KI.7000FT VOLT ALKALMANKÉNT EGY VIZSGÁLAT ÉS 60 EZRET KÉRT A SZÜLÉSÉRT.ÉS NEM KELL SZÉGYENLŐSKÖDNI MINDENT MEG KELL KÉRDEZNI
2007. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!