Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban van lehetőség a...

A kórházban van lehetőség a szülés után kiválasztani a baba nevét, vagy mindenképp előtte kell megmondani? És mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Főleg a fiù nevekkel vagyok úgy, hogy van több is, ami mindkettönknek tetszik a férjemmel, és jó lenne, ha láthatnánk a babát és az alapján választhatnánk ki a nevet. Hogy melyik illik rá jobban. Vagy akkor még olyan pici, hogy úgysem látnánk belőle sokat? Van kórház, ahol egyáltalán engednék?

A nevek pedig, ha van kedvetek voksolni :-) :

Laura, Kornélia

Olivér, Dániel, Gergő, Alex

A vezetéknév Cap.

Köszi!


2013. febr. 17. 08:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem előtte is és utána is megkérdezték.

Hogy ha nem tudtuk volna a nevet mire bemegyünk akkor nem is lett volna neve, mert nagyjából 3 mp-re láthattam, mert vákumos volt így inkubátorba került 2 órára (amíg engem stoppolotak:)) Nagyjából annyi maradt meg, hogy csúcsos fejecskéje volt, de az arcára, meg semmijére nem emlékeztem, csak a képen láttam utólag.

2013. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát én még nem szültem és nem is tudom hogyan működnek ezek a dolgok, de logikusan ha végig gondolom azért akadnak olyanok akiknek a baba neme meglepetés, így mondjuk előre nehéz lenne megmondani. Bár én sem gondolom, hogy ránézésre meg fogjátok tudni mondani, hogy mi illik rá! :) De szerintem bármit is választotok, illeni fog, hisz természetes lesz majd :) Egyébként Olivérre szavazok
2013. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Szülés előtt kértek egy fiú és egy lány nevet.Szülés után ,mivel hogy lány lett megkérdezték hogy akkor ez a lány nevünk.És mondták hogy a kórházba intézik a papírjait ,addig meg lehet gondolni.3 Nap jött egy nő az önkormányzattól tb kártya stb ...a gyereknek ,és Ő ismét megkérdezte immár véglegesen.

A utolsót nem értem,azért olyan sok lehetőség nincs vagy fiú vagy lány :D

2013. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Ja és ha voksolni kell a Gergővel nagyon szép csengése van.

az Alex tényleg felejtős.

2013. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

12-es: sajnos ahogy hallom, szinte lehetetlen kibekkelni, hogy ne derüljön ki a baba neve. Esetleg ha mindig magándokihoz jár az ember, de hát erre nincs mindenkinek pénze.

Egyszer tettem fel erről kérdést, eléggé lehangoló válaszok érkeztek, mert alapvetően mi is meglepetésnek szeretnénk majd a babót :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. febr. 18. 09:38
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem értesz 13as? Én elég viccesnek tartom, hogy akinek tényleg meglepetés lesz a neme mondjon egy fiú és egy lány nevet.. Minek? A lepontozó majmot meg csókoltatom!
2013. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mikor felvettek az osztályra, mert elfolyt a magzatvíz, és fájásaim voltak, megkérdezték, hogy fiú vagy lány lesz-e a baba. Majd megkérdezték mi lesz a neve. Mikor megszületett még egyszer rákérdeztek, hogy akkor az a név lesz-e amit felírtak.
2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem tudom, ez még mennyire aktuális, de a Cap Olivér jól hangzik. Oli :-)
2013. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!