Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés?

Szülés utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi ideig tartott-tart és milyen erősségű volt?

2013. febr. 14. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
6-7 hétig. Az elején vérezgettem, a végére már csak barnás volt. A dokim azt mondta, teljesen normális. Miért? Neked?
2013. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szülés után közvetlen? az kb 2 hétig, ahogy szopizott amikor szopizott a gyerek, akkor erősödött amikor nem akkor gyengébb lett. Szülés utáni első menzeszem 6 hét után jött meg, és az már rendes volt, az volt a különbség, hogy megszűntek a fájdalmak... szülés óta lassan 2 éve nincsenek menstruációs fájdalmaim. Előtte meg a falat kapartam :D ez jó :)
2013. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szules utan napi 1 db olways, ra 1 hetre mar csak 1, 2 csepp 2 naponta.. a tisztasagi is sok!
2013. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 hétig tartott.Az első 2 hétben volt erős,utána ilyen vizes volt.
2013. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

talán 4-5 hétig, de volt, hogy alig volt valami, vagy fél napig semmi, és olyan is, hogy megindult mint a Niagara. Tisztaságival én nem mentem volna sokra :)

Ahhoz képest a kórházban kevésnek mondható volt, pedig felkészítettek, hogy vérben fog úszni minden. Normál menzesznek megfelelő volt "csak"

2013. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1-nél 2 hét után csak gy.ágyi folyás volt,de az is csak 1 hétig.

A 2-nél 8 hétig volt vérzés,a 2-3. héttől kevesebb.

A 3-nál 1 hét vérzés után a 6. hétig hol több,hol kevesebb vérzés volt.

A 4-nél 5-6 nap vérzés után enyhe gyermekágyi folyás van.

2013. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hétig: az elsö 2 hétben monszun, kifejezetten szülés utáni vastag betét kellett, utána 2 hétig mint a menstruáciò normál betéttel, aztán egy hétig csak barnàs.
2013. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hétig vèreztem, az első 2-3 hèt volt "brutàlis"
2013. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!