Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy szülés után...

Lehetséges, hogy szülés után 4 héttel megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szoptatok rendesen, két hete nincs vérzésem, csak enyhe barnás folyás. Ma reggeltől vérzek, nem túl erősen, de élénkpiros, a tisztasági betét nem elég, normális kell. Lehetséges, hogy a menstruációm jött meg ilyen korán, vagy a szülés után vérzés jött volna vissza ilyen erősen? Azt tudom, hogy a szoptatás nem feltétlenül zárja ki a menstruációt, de ilyen hamar? Lehetek ennyire peches? Előre köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 13. 16:02
 1/6 anonim válasza:
Igen lehetsz ennyire peches, sajnos én is így voltam miközben szoptattam végig véreztem szüléstől számítva 6 hétig utána 2 hét pihi és újból de az már normális lefolyású volt.
2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem megjött a 4. héten pedig kizárólag szoptattam .Vannak ilyen peches emberek.
2013. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges.

de ez azt is jelenti, hogy regenerálódott a szervezeted :)

2013. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy ezt miért tartod pechnek?!Inkább örülnél annak,hogy ilyen gyorsan visszaállt a rend a menzeszed körül.Másnak szülés után össze-vissza jön meg,nem áll vissza rendesen,felborul a hormonháztartásuk és csak küszködnek miatta.Te inkább szerencsés vagy és nem peches!!!


23+5 hkm

2013. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom most végül, hogy mi volt ez, mert végül elállt a vérzés estére, és azóta sem semmi. Pedig tegnap reggel rendesen folyt menszesz-szerűen. Most akkor ez normális? Vagy a 6. hétig igazából "minden normális"? Keressem fel az orvosom? Elkezdtem aggódni!
2013. jan. 14. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

6. hétig jelentkezhet vissza-visszatérő vérzés.

Nekem szülés után 3 héttel egyszer teljesen elmúlt a gyermekágyi vérzés, majd rá egy hétre újra jelentkezett, de csak 2 napig tartott (mensiszerűen). Akkor hívtam a nőgyógyászomat, hogy ilyenkor mi van? Ő azt mondta, az első 6 hétben ilyesmi előfordul, a kontrollon mindent rendben találta. Végül a szülést követő 7. hónapban jött meg a normál menstruáció (5,5 hónapig tudtam szoptatni)

2013. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!