Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig van vérzés?...

Szülés után meddig van vérzés? Milyen, mennyi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon eltérő lehet.Barátnőmnek 6 hétig hullámzóan,hol sok kevés volt a vérzése.Nekem az elsőnél 2 hét,másodiknál 1 hét mindkét esetben kevés vérzésem volt.
2013. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is kevés vérzésem volt, 1 hétig aztán már csak rózsaszínes, majd barnás, 4 hete szültem, még egy két csepp barnázás van. :)
2013. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 5 hétig volt. Először erős, majd egyre gyengébb, olyan mint mensinél, csak tovább tartott.
2013. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3-4 nap volt nagyon durva. Aztán még kb egy hét olyan, mint a mensi. Aztán már csak nagyon kevéske, elég volt egy nem túl vékony intimbetét. Kereken 4 hetes volt a lányom, amikor elmúlt :)
2013. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 2 hét volt. 1-2 nap volt, ami erősebb volt, de nekem az sem volt durva, simán elég volt a normál betét, pedig volt nálam tena lady. Mert ugye azt szokták mondani, hogy szülés utánra ne sima betétet vigyünk.
2013. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első babám után 7hétig véreztem, második után egy hétig!
2013. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, nem lesz valami kellemes hetekig vérezgetni.. :S
2013. febr. 1. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első 6-7 nap volt kemény. Erős vérzés, majd a sima betét is elég volt, de abból is elment 3-4 egy nap. 3 hétig véreztem, majd 2 hétig semmi, és az 5.héten megjött.

8 hete szültem.

2013. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!