Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki Kecskeméten...

Szült már valaki Kecskeméten gátvédelemmel?

Figyelt kérdés
Olyan szülésznőt keresnék,aki jól ért a gátvédelemhez,ismertek ilyet Kecskeméten?
2013. febr. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2011-ben szültem. És a felkészítőn azt mondták, hogy náluk automatikus a gátmetszés. Nem tudom azóta változott-e valami, de akkor még a második szülésnél is alkalmazták, azt mondta a szülésznő. Egyébként nagyon jó szülésznőt tudok ajánlani.
2013. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki lenne az?Köszi!

Nekem már 3. szülésem lenne,jó lenne gátvédelemmel.

2013. febr. 7. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődtem erről, de azt mondták, hogy "nincs Kecsk-en gátvédelem" és nem is lesz. Magánban próbálj szülésznőt találni, aki tudja mi az, mert volt fiatal, aki azt sem tudta mi az. Jól képzett és főleg haladó gondolkodású személyzet hasonló főorvossal...:(
2013. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, de nem néztem meg, hogy írtál utána is. Balatonné Mészáros Margit volt a szülésznőm. És annyira jó volt, hogy felfogadtuk. Nagyon sokat segített. Ha kérdésed van, írj privátban, azt biztos észreveszem.
2013. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!