Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan aki biztosr...

Van köztetek olyan aki biztosra tudja hogy otthoni praktikával/segítséggel "inditotta" meg a szülést? Pl szexel, koktéllal stb.

Figyelt kérdés
Hányadik héten? Ha pl szexel az direkt volt?

2013. febr. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosra tudom, hogy egyik sem indította meg.

A szex után mindig 2-3 órával gyenge és rendszertelen fájásaim lettek.

A bábakoktélt a betöltött 41. héten ittam meg. 5-6 óra múlva erős rendszertelen fájásaim lettek tőle. (Dokim javasolta, hogy elkerüljem a befekvést, mert már volt két nagyobb kis gyerekem, akiket nem szerettem volna olyan hosszú időre otthon hagyni. Hát nem sikerült) 6 nappal később spontán beindult a kórházban.


Az orvosom szerint bármilyen praktika csak akkor képes megindítani, ha már amúgy is küszöbön a szülés, tehát praktika nélkül is beindulna kicsivel később.

2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39+4 héten indult meg egy kis összebújás után, nem mondanám, hogy direkt volt, de kicsit bennem volt hogy most már ideje lenne. De egyetértek az előző válaszolóval, biztos módszer nincs, előtte én is napokig nagy takarítottam, mozogtam és hát rendszeres szexuális életünk volt az utolsó napig.
2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2013. febr. 5. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a 41. héten bábakoktél indította, az első csak rendszertelen jóslókat csinált, másnapi adag hatott.


Itt a kérdés, amit kiírtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

39+5 héten szexeltünk és rögtön utána elfolyt a magzatvíz.

Nem volt direkt,mert aznap a doki azt mondta, hogy még nem számtíhatok arra, h baba lesz.

2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37. héten délután szex, este pedig megindultak a fájások. Nem tudom, hogy egyébként is megindult volna, vagy ennek köszönhető. De nem bántam, mert július volt és nagyon szenvedtem már.
2013. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!