Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik szules elotti MEGAfele...

Létezik szules elotti MEGAfelelem?

Figyelt kérdés
penteken lepek a 38.hetbe, kontrollra kell mennem, hetfon a dokim ugy nyilatkozott, kicsit meg vagyok nyilva, es lejjebb van mar a pocakom. kulonosebb fajdalmaim nincsenek: itt-ott belenyillal a combomba, derekamba, nehezebb a mozgas, tul is lennek a szulesen meg nem is. annyira felek, lehet ez mar depi. nincs valahol ilyesmi forum, ahol errol lehetne esetleg dumalni??? a parommal is allandoan morgok, szeretethianyom van, minden a bajom. talan akkor fogok igazan megnyugodni, ha megszulok, es a doki megmondja, hogy mindne rendben a babaval. tul stresszelem magam, vagy ez normalis allapot???
2008. jún. 4. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére én eggyáltalán nem fe´ltem a szüle´stöl.Èn emiatt sosem stresszeltem.Èpp a párom kérdezte mindíg,hogy nem fe´lsz??jobban tartott töle mint én.Egyébként papás szülés volt.

lépj be a" babák mamák" lapra.

Ne pánikolj,mert annál rosszabb.Az,hogy szeretet hiányod van,az normális.Ilyenkor több babusgatásra vágyik mindanyiunk.Kis masszázs,simi,stb...

Még egy kis idö,és akkor majd azon aggódsz,most vajon mi baja a babának,miért sír,nem fázik,stb....

16 hetes kislány anyukája.

Csak nyugi.

2008. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszt. talan azert is felek, mert az elso terhessegem, uj az egesz allapot, meg minden: hogy lesz aztan, ha megszuletik, hiszen minden megvaltozik. annyra feltem a kisbabocamat, beszelek hozza, hogy mennyire szeretem, pedig meg csak a pocakomban van :o))) tenyleg kibirok minden fajdalmat, csak a baba rendben legyen. de errol talan mindneki igy gondolkodik.
2008. jún. 4. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,én a második babámat várom és bevallom nagyon félek,jobban mint az elsőnél.Amúgy nekem is valami depim lehet mert eggy ideg vagyok,és szegény páromon töltöm ki,aki nem tehet róla.Én még azért is idegeskedm hogy lassan itt a szülés és a méhszájjam is zárt még.Hétvégén töltöm a 40-ik hetemet,és semmi jele a szülésnek.Elsőt is 42 hétre szültem,de orvosi segítséggel.Próbáljunk megnyugodni!!!Gyors és godmentes szülést kívánok!!!
2008. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hete szültem a pici lányomat és rettegtem a szüléstől pont azért mert az első szülésem csupa komplikáció volt,de ebbe ne menjünk bele.Nekem a dokim nagyon sokat segített hogy ne féljek mindent elmagyarázva figyelembe véve az érzéseimet,és az előző szülésemet császárral lett meg a pici babám.Nagyon hálás vagyok neki érte nekem így egy felemelő érzés volt amikor meghallottam felsírni a kicsi Hannát.A műtét utáni fájdalomra meg már ki emlékszik:)Hála az égnek 1 hét után semmi bajom nem volt.Sok sikert.
2008. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha van benned egy kis félelem így közeledve a végéhez. A probléma az, hogy túlzásba estél. Nemsokára túl leszel rajta! Én januárba szültem első babámat, bennem is volt félelem, de mindig arra gondoltam, hogy több millió nő szült már előttem, Ők is kibirták, Én is kibírom és túl leszek rajta. Egyébként a fájdalomtól félsz vagy attól, hogy a babával lesz gont? Ha a fájdalomtól, akkor szülj EDA-val. Én is úgy szültem és türhető volt. Így vissza gondolva örülök, hogy átélhettem. Ha a terhesgondozáson minden rendben ment és minden leleted jó, akkor nincs okod félni. Minden rendben lesz, Én szorítok Neked!
2008. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.hoxa.hu

Itt rengeteg kismami van és megoszthatod velük a félelmedet.Szerintem felesleges ennyire beleélned magad, mert annál rosszabb lessz.Sajna ezt a baba is érzi és ezzel kell a világra jönnie, hozzáteszm neki sokkal rosszab lesz mint neked, hiszen egy olyan pici résen kell átjönnie ahol még a buksija is eldefromálódik.

Én hál'istennek nem félek, attól függetlenül bennem van egyészéges tartás, drukk, nevezzük bárminek...de ne félj!!!

Kérj edát, ez a 21. század, itt nincs helye ilyen jellegű parának.

2008. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!