Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésindító praktikákat fel...

Szülésindító praktikákat fel tudtok sorolni? Olyan ami nálatok vált be?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen praktika csak akkor jöhet be ha már amúgy is közel állsz a szüléshez, ez max 1 nappal vagy 1-2 órával gyorsítja meg a szülés beindulását. Vagy ha olyan dologhoz nyulsz ami oxigén hiányt vagy magas vérnyomást okoz az is beindíthatja, de azt azért én nem ajánlanám, mert babának nem tezs jót.


Elsö a sex. Az orgazmus természetes oxitocint termel, ami indítja a szülést. A sperma vékonyítja a burkot.


Aztán a séta. Egy nagy séta nomrál kényelmes tempóban, a friss levegön, rengeteg oxigén a babának, jó kis mozgás anyának.


Amit nem ajánlok. lépcsözés, ez egyenlö az oxigén hiányhoz, ez azért indítja be a szülést, mert a baba nem kap elég oxigént. Aztán a bába koktélt sem ajánlom, mert abban alkohol van, és iszonyat görcsöket csinál a beleknek, ez sem tesz jót a gyereknek.


Sétálj és sexeljeetek.

2013. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem akar kijönni nem fog bármit csinálhatsz.Sokan mondták nekem a szexet,a lépcsőzést és a meleg fürdőt.Ebből kettőt kipróbáltam.Szexeltem a 41.hétig minden nap.Hiába.41.hét végén befektettek,még a kórházban is lépcsőztem minden nap 2x3x fel-le a földszintről a 6.emeletig.Az ülőfürdöt nem mertem és nem akartam megtenni,mert veszélyes.Levállhat a méhlepény.Ezt orvos mondta.Én 41+3.napra szültem.Aznap reggel 1 órán át kaptam oxitocint és délután 5kor mentem le a szülőszobára,hogy jönnek az 5 perces fájások.Adtak még oxitocint mert nem voltak elég erősek.Este 20-50kor megszületett a lányom.:)
2013. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nekem az orvos ajánlotta a lépcsőzést.Nem hiszem ha bármi bajt okozna,ajánlotta volna.Egyébként mi a 2.-on lakunk így minden nap lépcsőztem.
2013. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
32%
Én nem kíméltem magam az egész harmadik trimeszterben, sokat mászkáltam, pakoltam, takarítottam, csináltam mindent amit csak bírtam. A 37. héten már 1 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, rá pár napra elfolyt a vizem este. Még aznap is voltam a városban ügyet intézni, tömegközlekedtem, sétáltam ide-oda. nem tudom mennyit számított de szerintem ennek is köszönhetem hogy nem kellett túlhordanom.
2013. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én előtte bundáskenyeret sütöttem :D Lehet az indította be :D


Viccet félretéve én nem hiszek az ilyen praktikákban.Meg van az írva mikor indul.

2013. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Én is sokat mentem,nem hagytam el magam és látod mégis 10 napot ráhúztam.Szerintem ez nem függ össze ezzel.
2013. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam, semmi nem indította be. Reggel mentem amnioszkópiára, este megszültem. Ez hatott :)
2013. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orgazmus (sex nélkül:)). 2 nap múlva jött a baba, a kiírt előtt 1 héttel.
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:

Nálunk a hidegfront vált be. Meg a szülészeten sok más kismamánál is.

Majdhogynem futószalagon szültek aznap.

2013. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!