Mikor lehet szex?

Figyelt kérdés
A felesegemmel hosszu civakodas utan eldontottuk, hogy beteg 15. Hetes babankat elvetetjuk. Mivel abortusz nem lehetseges meg kellett szulnie,de utana felvittek mutobe megnetni, hogy kell-e kaparni. 3 napja tul vagyunk rajta. 3 honapja nem szexeltunk nem birok magammal.. mikor lehet az elso es hogy?

2013. jan. 20. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már lehet. Szülés és abortusz után is 6 hét elteltével lehet együtt lenni.
2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3 napja vagytok túl a műtéten???

Képzeld el mit él most át a feleséged és gondolkozz el azon, hogy most mi a legnagyobb problémád az övéhez képest! Szánalmas ez a kérdésfeltevés. mi problémás terhesség miatt 3 hónapig nem szexeltünk, azóta szülés 5 hete, még egy hét, mire összebújhatunk. Iszonyatosan várjuk mindketten, és én legyek az utolsó ember a földön, aki azt mondja, hogy a szex nem fontos! De gondolkozz már el kicsit!!!!!

2013. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor túl van az orvosi kontrollon a feleséged, és az orvos is rábólint, akkor fizikailag lehetséges.

Hogy lelkileg mikor képes rá a feleséged, azt csak ő tudja.

Javaslom, hogy minden vágyad ellenére próbálj meg az ő igényeihez igazodni.

És főként beszéljétek meg. Mert lehet, hogy pár nap múlva már szívesen kényeztet téged, akkor is, ha ő még nem tud részt venni.

2013. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, szülés után 6 hetes kontroll van.

előző

2013. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocsi, elolvastam, azt hittem, 3 hónapja történt az eset. Látom, hogy 3 napja. Akkor legyél még türelmes, szerintem most a feleségednek támogatásra lenne szüksége, hogy elvesztette a babáját, meghalt a gyermeketek. Téged ez nem érint meg? Lelkileg teljesen kilehet. Odafigyelésre és szeretetre van szüksége a feleségednek.

Első voltam

2013. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Mivel vetélésről beszélünk,de ugy a terhesség nagysága miatt már a művi befejezés nem volt kivitelezhető,így meg kellett szülnie a magzatot,és szülés után a műtőben a méhlepényt leválasztották a méh faláról + kikaparták a méhét.a 6 hetes kontrollt meg kellene várni,és a doki ha megvizsgálta a feleséged,és mindent rendben talált,akkor lehettek együtt.Mindegy,mikor zajlott,de csak akkor is szülésről beszélünk,és gondold el,a feleséged méhe belül egy nagy seb ilyenkor még,annak regenerálódnia kell....Tudom,hogy nem könnyű,egyikőtöknek sem,de ha mindketten szeretnétek,másképp is szerezhettek örömet egymásnak ez alatt a 6 hét alatt.Ha sehogy sem megy,akkor legalább addig légy türelemmel,míg vérzik a feleséged,utána pedig óvszerrel lehettek együtt.....
2013. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!