Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 18 hete szültem és a szex...

18 hete szültem és a szex borzasztóan fáj, pontosabban lehetetlen, egy percig bírom csak elviselni és le kell állnunk. Járt még valaki így? Mikor jöttetek rendbe "odalenn"?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokára. Nagyon sok türelem kell a partner részéről is, és még annál is több síkosító. Ha belül nagyon nagyok a hegek, akkor akár fél év is. De próbálkozni mindíg kell, nem szabad feladni.
2012. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6 hónapos lehetett a gyermekem,mikor már minden rendben ment e téren.
2012. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megnyugtat hogy nem vagyok egyedül. Mindenhol azt látom hogy 6-8 hét után már majdnem minden a régi...

Az izgalmi állapot megvolt mindig, és rengeteg síkosító is de valami borzalmasan fáj. Nemcsak a hüvelyem fala hanem mintha a méhszájam is fájna, az egész olyan éles szúró fájdalom...

2012. dec. 13. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne megkérdezned a dokidat, hogy normális-e ez? Mert nem tűnik annak. Természetes, hogy fájhat, de szerintem majd 4 hónappal szülés után nem kellene ennyire.
2012. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Orvosnál utoljára 12 héttel a szülés után voltam, szerinte minden rendben van. Pedig a vizsgálat is úgy fájt hogy alig bírtam ki.
2012. dec. 13. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Én négy hónapja szültem és még mindig fáj nekem is. Remélem hamar rendeződik, neked is kitartást!!
2012. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor jobbulást mindkettőnknek, remélem 1-2 hónap és elmúlik :-(
2012. dec. 14. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg sokára áll vissza minden a régi kerékvágásba. 6 hónapos volt a fiunk amikor már egyáltalán nem fájt az elején sem. Sőt még jobb lett, mint előtte volt. Előtte viszont iszonyúan szúrt és fájt. Viszont! Muszáj erőltetni, mert ha nem csináljátok akár 1 évig is eltarthat, míg újra jól fog esni :( Kitartás! Egyszer hipp-hopp el is fog tűnni a kellemetlen érzés!
2012. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy érted az erőltetést hogy hetente egyszer-kétszer próbáljuk meg néhány percig? Hátha egyszer már jobb lesz? Szóval ez jobb megoldás mint pihentetni az egész dolgot mert utána már teljesen elszokom tőle?
2012. dec. 14. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Igen! Heti 2-3 alkalom és próbáljátok meg végig. Persze nem azonnal, de fokozatosan nyújtani az aktus hosszát. Sajnos igen az a baj, hogy "elszokik" a szervezeted és tovább tart a regenerálódás! Kitartás!!!
2012. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!