Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek nem hatott szülés...

Van akinek nem hatott szülés közben az epidurális érzéstelenítés? Nektek mit mondtak?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam nem működött, ömlött belém az oxitocin, 2 dupla adagot kaptam de semilyen hatását nem éreztem.Azt hittem itt a vég! A gerincem viszont azóta is fáj...
2013. jan. 16. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
van olyan ,hogy nem jó helyre adják
2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem császár előtt sem hatott, altattak.
2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott. Kétszer is próbálták. Nem magyarázták meg, de szerintem már későn kaptam. Azt nem hiszem hogy rossz helyre adták volna. Ott értetlenkedtek, mikor látták hogy iszonyatosan szenvedek, hogy a másik szülőszobában is az előbb kapott edát egy nő, és ő már alszik, annyira nincsenek fájdalmai.
2013. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott.kiabáltam is a szülész nőmmel olyan fájásaim voktak hogy talán sima vizet fecskendez belém? :)
2013. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

használt..az egyik oldalamon.

a jobb oldalt elzsibbadt,baromi jó volt,a bal oldalamon pedig minden fájást éreztem,az nagyon gáz volt,bár így is örülhetek hogy nem fájt az egész hasam, mert ha az egész úgy fájt volna mint a bal oldalomon akkor megőrültem volna a fájdalomtól,kérdeztem és mondtam is hogy a fájásokat érzem a bal oldalon miért van ez,de nem mondtak semmit,az egyik szülésznő adott még rá egy kis löttyöt (1,5 óráig hatott az epidurál és 8 ml naropint fecskendeztek mindig a gerincembe,nos hogy hasson még a bal oldalra + 3 ml-t nyomattak belém és el kellett fordulnom a bal oldalamra hogy oda is átsugározzon. de így is jó volt,mert én 9 órán át vajúdtam fájdalom nélkül az epinek köszönhetően még így is jó volt,annak ellenére hogy ott éreztem a fájdalmat néha néha.

azt mondták azért nem hatott a bal oldalon,mert a baba pont nyomott valamilyen ideget.

a hátam nekem is fájt 2 napig utána az nagyon rossz volt..

de én nem bánom hogy kértem ezt az érzéstelenítést,

így este 7 -től.,hajnal 3 ig tudtam pihenni mert alig éreztem a fájásokat és amikor kiment a hatása azonnal kaptam a következő adagot,vagyis folyamatosan kaptam és így tudtam pihenni is egész éjjel,jó nem aludtam de pihentem az is valami.

nagy megkönnyebbülés volt így,igaz a vége már durva volt de hát a tolókat éreznem kellett ugye.


8 hetes tökmag anyukája :)

2013. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kaptam és kibírtam úgy is hálistennek, de tény hogy nagyon durva volt.
2013. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen,3x szúrták ,de nem lett jó

nekem egyelőre nem okozott panaszt 1.5 éves a lányom kopkop (lekopogom)

2013. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húúú, nekem sem hatott egyáltalán, csodálkozva néztek rám, kaptam még egy adagot, de semmi. Végül a szülésznő azt mondta, hogy 10000 ember közül egynél előfordul, hogy nem hat rá, úgy látszik én vagyok a kivétel, de ő ilyennel még nem találkozott.

Nem vagyok nyugodt, mert most várom a következőt, és nem tudom mi legyen majd szüléskor, és nem tudom, igazat mondott-e vagy csak rosszul adták be?!

2013. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem is a jobb oldalon hatott csak. Bal oldalra fordítottak de nem jött be, rohadtul fájt. Tényleg nem tudom mi lett volna ha mindkét oldalt fáj... Nem jutott eszembe megkérdezni úgy kivoltam...
2013. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Az volt a legrosszabb, hogy bedurvították a fájásokat, hogy majd mindjárt hatni fog, csak bírjam egy kicsit....aztán csak vártam a nemlétező hatást.Nem az első Babám született, de ez volt a legdurvább!

Sajnálom, hogy másnak is vannak rossz tapasztalatai ezzel kapcsolatban! :-(

2013. jan. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!