Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tarthat ez a postspinál...

Meddig tarthat ez a postspinális fejfájás?

Figyelt kérdés
3 napja műtöttek,csak fekve létezem.Tarkókötöttség,homályos látás,fülzugás.Meddig normális,meddig tartsak ki,mert kezdek kétségbe esni hogy ez így marad.Tegnap is egész nap feküdtem,4 liter víz,kávé,energiaital,4 algopyrin,és nem javul.Csak fekve elviselhető.Lesz jobb?

2013. jan. 13. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb.8-10 napig tartott,de úgy hogy szülés után 1 héttel vissza befektettek a kórházba,olyan rosszul voltam.

Ott kaptam infúziókat meg postspinal port és csak úgy álltam helyre.

Jobbulást!

2013. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tul biztato!Megkérdezhetem mik voltak a tünetek?Nemtudom meddig tűrjek,várjak?Vagy menjek kórházba-bár felállva max 5 percet bírok,így a 3. napom telik.Fokozatosan mulik el?Fekve minden oké,de ijesztő hogy állítólag az agyvizem csorog!?!

Köszi a választ!!!!

2013. jan. 13. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nekem olyan borzalmas volt a fejfájásom,hogy attól féltem kiugrok az ablakon...Nem tudtam mozgatni még a fejem sem:-(

Szédültem,tarkóm is fájt,feszített és a gerincvonalam is olyan érdekes volt.

Már egy idő után fekve sem volt mindig jó,még az 'agyam' is lüktetett..

Nekem a koraosztályon volt ekkor a fiam és nem tudtam hozzá járni etetni sem,képtelen voltam bármire,így inkább bementem a kórházba ahol azonnal be is fektettek és már csöpögött is rögtön az infúzió,fájdalomcsillapító injekciót is kaptam és postspinál port.

Fokozatosan lett egyre jobb,nem rögtön múlt el.

Hétfőn befeküdtem és pénteken kijöttem,de akkor már alig volt érezhető fájdalom.

2013. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!még adok magamnak 1-2 napot,csak hogy betudjak lábon menni.szörnyű..............
2013. jan. 14. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen,jobbulást Neked!
2013. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!