Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a budapesti Bajcsyban...

Van aki a budapesti Bajcsyban szült fogadott orvos nélkül, ügyeletesnél? Milyen tapasztalatok van?

Figyelt kérdés
Ikreket várok de sajnos nem tudjunk kifizetni egy szülésért 80-100 e Ft-ot.
2013. jan. 12. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a lehető legjobbak a tapasztalataim! Mondjuk szerencsém volt, pont az az orvos volt az ügyeletes, akihez jártam terhesgondozásra (ott sem fizettem, de mindig hozzá kértem időpontot). A szülésznő is nagyon kedves, aranyos volt. Én elvből nem ígértem/adtam pénzt. Nagyon lelkiismeretesen végezte a munkáját mindenki, csodás szülésem volt!

Ha érdekel még valami, kérdezz nyugodtan! :)


2 hónapos kisfiú anyukája

2013. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
két gyereket szültem ott.Az elsőnél volt fogadott dokim,másodiknál nem.Szerintem jobb elltást kaptam a második szülésnél.Bár hozzá tartozik,hogy rajtam kívül csak szülőnő volt még ott,de ő még nagyon az elején járt.Ha érdekel még valami nyugodttan kérdezz akár privátban is.Ott neveket is tudok írni. :)
2013. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!