Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hetente hányszor...

Szülés után hetente hányszor bújtok össze a párotokkal? Változott valami?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok a szülés utánra korlátozódni, mert féjem munkakörülményei is változtak.

Nálunk a heti egy állt be, mert őrült fáradtak vagyunk. Minden este összebújunk, puszizkodunk és megállapítjuk, hogy majd holnap szeretkezünk és alszunk inkább:-)) Ez megy hétvégéig...

Náha jó lenne többször is, de a fáradtság nagy úr...

Nálunk így alakult.

2009. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2x, előtte is igy volt. Nem változott semmi, csak fáradtabbak vagyunk, mire rákerül a sor... Az első pár alkalom nekem nagyon fájt, mert a nyálkahártyám nagyon érzékeny volt, még sikositóval is, de aztán szép lassan türelemmel belejöttem :)
2009. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után ritkán.majd lassan belöktük a motort.. :)

Most megint ritkul jön a kistesó.

2009. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kb.6 hónapig heti 1 ,aztán 2 nagyon ritka esetben,most már 2 hónapja olyan mint rég ,már nem vagyunk -vagyok hulla esténként vagy éppen napközbe:)!11 hónapja szültem!
2009. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szülés előtt nagyon aktívak voltunk, most meg heti 1-2x tudjuk megoldani. 5 hónapos a babó.
2009. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta legalabb,mindketten igenyeljuk.

Valtozott-e valami?Sokkal jobb lett pedig elotte se volt rossz:).

2009. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem szerettem szexelni már a terhességem előtt sem, alatt meg végképp nem nagyon, havonta kb egyszer voltunk együtt, de olyan is volt, hogy csak két havonta. Szexuál pszichológushoz kellett volna mennem szerintem, mert 25 vagyok és nem értem miért nem kívánom az együttléteket. Párom mindent tolerált, szegénykém. Aztán szülés után már azért hetente legalább egyszer, de van, hogy kétszer is együtt vagyunk.

3 hónapja szültem.

2009. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ebből nagy gond volt mert én ne migazán kívánta a páromat de aztán ha jól emlékszem 3-4 hónap altt rendeződött a viszonyunk és hetente 4-5 alaklommal voltunk együtt újra, de addig is nagoyn sokat beszélgettünk amikor már rájöttünk hogy mia gond, ez a mind a két szülésünk után így volt, a másodiknál már annyival könnyebb volt hgoy akkor már jobban tudtuk keszelnia problémát


beszélgessetek az a lényeg

2009. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi elég aktívak vagyunk, reggel, este, aztán egy nap szünet, nemtudom miért így állt be, most jön a harmadik babánk, de nem ritkultak az alkalmak, réghez viszonyítva annyit változott, hogy most a gyerkőcök miatt, későbbre van időzítve a dolog, meg egy kicsit tovább tart, megszüntek, az 5 percesek:)
2009. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Heti 2-3alkalom. sokkal jobb lett a szexuális életünk a baba születése után:)
2009. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!