Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik vidékről Budapestre...

Akik vidékről Budapestre mentetek szülni, leírnátok nekem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Ott van a legközelebb bababarát kórház, így szeretnék ott szülni. Kb. 60km, és az 1-es úton, illetve autópályán tudunk menni.

Egy dologtól félek, hogy mi van ha baleset van, és a dugóban kell szülnöm?

Persze, kicsit extrém, és időben is mennék fel, mielőtt itt lát egy orvos, aki azt mondja hogy na most indulás. De akkor is.

Már a szülőszobában meg szeretném szoptatni a kisbabámat, és az orvosi vizsgálat után rögtön vissza szeretném kapni, éjszakára is; császár esetén is. Nem akarom hogy cumiztassák, vagy bármivel etessék/itassák.

Ne lebecsméreljetek légyszi, a lényeg hogy ez nálunk nem kivitelezhető, így marad Pest. Tapasztalatokat várok; negatívat is.



2013. jan. 12. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 80km-t utaztam szülésem előtt,simán odaértem,nem pottyan ki olyan könnyen egy gyerkőc hidd el,hogy nem érsz oda...Nem 1-2 óra alatt van meg,az nagyon ritka eset!

Főleg,ha első baba?!

Nekem első volt!

Minden jót!

Üdv!

2013. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En Gyorbol mentem Pestre. Ketszer is. Sima ut volt mindketszer.
2013. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első baba, és igen, tudom hogy nem lesz olyan gyors, de ilyenekre gondolok, hogy

-ha elfolyik a magzatvíz, akkor úgy tudom nem árt sietni (és feküdni, nehogy előreessen a köldökzsinór)

... gyakorlatilag lehet hogy ennyi? Végül is ha itt megnéznek (már ha el tudom intézni) akkor úgy is kibírok pár órát, ha esetleg dugóba kerülünk, igaz?

A férjem riogat, hogy nem szülünk au M1-esen........:D

Egyébként köszönöm:)

2013. jan. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!