Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez menstruáció,5...

Szerintetek ez menstruáció,5 héttel a szülés után?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, jan.01-én már nem véreztem, viszont 2 napja megint élénkpiros vér jön belölem. Jövőhéten kell 6 hetes kontrollra mennem. Szerintetek a doki meg tudja mondani,hogy ez menses vagy más?
2013. jan. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 5 héttel megjött az első menstruációm. Meg is lepődtem rendesen.
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanígy volt, hogy már abszolút nem véreztem, aztán megint élénk piros vér, nekem nem mensi volt, bár azóta sem tudom mi....
2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az első hat hétben,egyszer elmúlt,aztán utána megint véreztem. Én is azt hittem,hogy megjött,de nem. Én még a 6hetes kontrollra is úgy mentem,hogy vérezgettem,aztán az első két szex után is kicsit véreztem. Én úgy tudom,hogy ebben az időszakban még normális,ha össze vissza elmúlik,meg megint vérzel,de természetesen nincs kizárva,hogy megjött. az orvos biztosan fog tudni válaszolni a kontrollon.
2013. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mélem baj nincs!
2013. jan. 10. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 hétre megjött a menszim,pedig szoptattam.
2013. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!