Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem látszik a vajúdás...

Miért nem látszik a vajúdás és a szülés, néhány kismamán?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 9. Szerintem egyáltalán nem baj, sem az, ha valaki nyög, az sem ha sír, azokat az érzéseket akkor ki is kell adni magunkból valahogy, ha így, hát így. De vannak olyan nők, akik hangosan jajgatnak, meg visítanak. Főleg orvosi szempontból nem jó, elvesztik vele az erejüket, kevesebb marad a kitoláshoz, és veszélyezteti mindkettejük egészségét. (Mondom én, akinek 3 császáros babája van :) Viszont én is vajúdtam, a legkevesebb is 16 óra volt, sőt, az egyik fiammal kitolási szakaszban toltak a műtőbe... ) Utána, és ezt már a kérdezőnek írom, az a szerencsésebb, ha az anyuka minél hamarabb megpróbálja összekapni magát, mivel el kell látnia magát, és a babáját is, nem sajnáltathatja, hagyhatja el magát. (bocs a szóismétlésekért, de nem tudtam máshogy megfogalmazni).
2013. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!! először is részvétem !


másodjára pedig azt szeretném megkérdezni hogy 34 hetesen magától indúlt meg a szülés ?

nem akarták megindítani korábban ?

2013. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. igen magától indult meg, mivel 8. hónapban kevesebb az esély hogy életben marad ezért azt mondták, hogy még egy hetet bírjak ki, és megcsászároznak. de a kisfiam nem bírta ki azt az egy hetet :(
2013. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!