Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hkm vagyok, esténként erős...

39 hkm vagyok, esténként erős jósló fájások, nyilalások, keményedések vannak, reggelre mindegyik elmúlik. Mennyi idő van még szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudlak biztatni, csak azzal, hogy 42 héten belül megszülsz.

Én így jártam a harmadikkal. 41+6-ra spontán beindult, amikor már 5 napja befektettek.

Pedig az első kettő 38-on kibújt.

Nem kiszámítható.

Én MINDEN praktikát bevetettem, de a baba tudja, hogy mikor akar kijönni.

Ezt érdemes kivárni (ilyen vagy olyan kedvvel)


Kitartás, nemsokára babázol!

2013. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok ezzel mint, te, csak én 38+2 hetes vagyok,,, ez a legidegesítőbb szerintem,,, mert így mindig azt hiszed, hogy naaa, majd most!! Ma éjjel 1,5 órát aludtam emiatt,,, bár most biztos voltam benne, hogy itt az idő, mert fél2kor olyan nagy fájdalomra (görcsre) ébredtem, amit a 26 évem alatt még nem éreztem, és majd fél percig sztem eltartott,,,arra gondoltam, hogy mivel estétől voltak gyenge görcsök,keményedések,,,hogy átaludtam a gyengébb részeket, és ez lesz a rendes fájás (eléggé be is ijedtem, hogy nem számítottam egyből ilyen nagy fájdalomra, és mi lesz akkor még :) ) De nem jött több olyan fájás.. hiába virrasztottam idegesen :)

Szóval, 100szónak is egy a vége, én már csak tudom milyen türelmetlenséggel jár ez :) Pedig én is úgy éreztem előbb kibújik, nem marad bent 40.-ik hétig,..

Kíváncsi vagyok mikor érkeznek ezek a babók... szorítok, hogy mindketten hamarosan ott tartsunk, majd jelezz azért!!!Kitartás

2013. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 39+1 hetes vagyok. Tegnap egész nap azzal voltam, hogy na megyünk. Délelőtt óta jöttek a fájások, rendszertelenül. Délután volt egy idő, mikor rendszeres 7 percesek voltak, utána újra rendszertelen lett. Este beállt 10 percre, majd ismét elnyúlt és éjjelre megszűntek, még az erős derékfájásom is. Kicsit csalódott voltam. :) Aztán ma voltam nst-n, addig nem volt fájás, de ott megindult és mindjárt 3 darab 7 perceset mért. Doki megnézett, uh-t csináltak és hazaküldtek, hogy már nem sok kell, de ez még nem az igazi. Második terhességem, első másfél óra alatt lezajlott mindennel együtt. Nem jóslóztam, még szinte vajúdni se vajúdtam, így elég furi most. :) Kitartás Nektek! Hamarosan babázunk! :)
2013. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn 38 hetes vagyok ès 2-3 napja nekem is elèg erős joslóim vannak, èjjel nappal. Sokszor annyira fáj, hogy èn is azt hiszem, hogy na most kezdődik, de nem. Már èn is elèggè várom, hogy elèrkezzen az a bizonyos pillanat. Első babás kismama. :D Könnyű szülèst mindenkinek!
2015. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!