Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-én éreztem a fájásokat,...

NST-én éreztem a fájásokat, majd itthon nagyon erős hátfájás, keményedések, görcsök! Lehet közeledünk a végéhez? Olyan jó lenne már! 37 hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp közeledsz már a végéhez :)

Viccet félretéve nem lehet tudni sajnos mikor is születik a baba, lehetséges hogy már csak napok választanak el attól hogy megölelhesd a babádat :)

Kitartás, és könnyű szülést kívánok!


29hkm

2012. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma mondták a boltba, hogy nem húzom ki, mert látszik rajtam, hogy mire alapozták a tapasztalt anyukák az jó kérdés! Persze alig várom már....

Sok boldogságot nektek!

2012. jún. 15. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Gyakran hallottam már hogy megváltozik az arc szülés előtt (torzul kissé puffad) lehet erre alapozzák.


első válaszoló

2012. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:) sajna az eltorzult arc semmit se jelent. Jósoltak nekem hétvégi babát, és még másfél hétig ráhúztam.(5perces erős fájások egy órán át, amik el is múltak, eltorzult arc...)

Erősebb görcsök, jósló fájások. Semmit se jelentenek.

41.héten született a lányom.

Fiammal is szuper fájásaim voltak, egyik nstn, amikor levették a gépet rólam a védőnő mondta szól a dokinak, az meg remegve vizsgált meg, mert én nem éreztem hála, de kemény "fájásokat" rajzolt a gép:), azt hitte elindult a kicsi.

Kitartást, azt a picit ami van még, nemsokára vége.

2012. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ne akard ennyire siettetni szegényt, hadd érjen a tüdeje. Koraszülött babáknál nagyobb az esély a légzés kimaradására.
2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na erre a tudo dologra sajnos nincs mit adni !!! A nagyobbik gyerekem 39.heten született. ..Nem tudott levegőt venni, újra kellett éleszteni stb...szörnyű volt, de szerencsére nem lett baj. Kisebbik gyerekem kora baba lett. 35 héten kibujt és azonnal levegőt vett semmi de semmi baja sem volt !!!!!! A dolog elég egyéni sajnos nem függ a hetektol....
2013. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!