Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami jel ami arra utal,...

Van valami jel ami arra utal, hogy elfolyik a magzatvíz, vagy csak egyik pillanatról a másikra történik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a burok reped,alul,állt.gyorsan törte´nik,és elfolyik a víz.ha felül reped,akkor szivárog,majd ke´söbb folyik.
2008. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy írtad, egyik pillanatról a másikra kivéve, ha csak megreped a burok, mert akkor csak szivárog, olyan, mintha nem tudnád tartani a pisit, és hirtelen befolyik.
2008. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,már 38 hetes vagyok és kiváncsi voltam,hogy is működik.
2008. máj. 31. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra. :) Én este már lefeküdtem, amikor éreztem egy pukkanást és hogy valami szivárog... :) Lezuhanyoztam, összeszedtük a cuccost és irány a kórház. Ez volt hajnali fél 1-kor. 6 óra 9 perckor megszületett a kislányom. Könyyű szülést kívánok! 2 hetes csöppség anyukája.
2008. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!