Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt hasmenés? Aggódom.

Szülés alatt hasmenés? Aggódom.

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete hasmenésem van, igen erős, de a Smecta por egy kicsit segített, voltam már háziorvosnál, ügyeleten, de mást nem adnak, csak ezt és széntablettát, de sajnos nem múlt el, csak enyhült. 37. hetet töltöttem pénteken és aggódom, hogy mi lesz ha még szülésig sem múlik el a hasmenés. Hogy fogok így szülni? István kórház, ahol baba-mama barát, így még beöntést sem adnak szülés előtt. Bocsánat a téma miatt, de nagyon félek, hogy több jön ki szülés közben, 2. baba és tudom, hogy sajnos elkerülhetetlen az ilyen fajta kórháznál a szülés közbeni székletürítés, de a sima és e között van különbség. Kérem aki így volt segítsen.

2013. jan. 5. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy azt szerette volna, hogy betömjék a fenekét, inkább beöntést kért volna. Azért ehhez még nem kell orvosi egyetemet végezni.
2013. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!