Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg nem érdemes egyszerre...

Tényleg nem érdemes egyszerre szedni a homeopátiás szereket és inni a málnalevél teát?

Figyelt kérdés

Már olyan sok különböző véleményt hallottam, nem tudom, hogy a homeopátiás bogyók mellé igyam-e a teát, vagy inkább hagyjam. Akinek van ebben tapasztalata, megírná? Illetve hogy valóban segített-e a vajúdás alatt?

Köszönöm!

37 hetes kismama


2009. aug. 26. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én 36.héten csak tea, aztán 37.héten callophyllum ch30 napi 3X3 egy hétig, utána 38.héten cimicinfuga ch9 napi 2X5 egy hétig ja és végig teáztam napi 2 bögrével, szerintem amúgy a tea jobban segített - mert amikor ittam mindig éreztem hogy kicsit fájdogál a hasam, bogyók után sose éreztem semmit!

Köszönöm a jókívánságot a kérdezőtől! Remélem hatásos lesz neked is!

2009. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!