Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetet töltöm vasárvnap. Ha...

39 hetet töltöm vasárvnap. Ha zárt a méhszájj akkor még valóban van 2-3 hetem?

Figyelt kérdés

Milyen hamar nyilhat ki a méhszáj?mert tegnap voltam vizsgálaton,és az orvosom szerint még 2 hetet kihúzom,mert zárt a méhszáj.Akkor tényleg még lehet 2 hetem?pedig nagyon örülnék ha túllennék rajta,mert mindenem bevan dagadva.Az első babámat 42 hétre született,és úgy indítottak szülést.Ettől félek megint.Köszönöm a válaszokat!!!És mindenkinek Gyors,gondmentes szülést kívánok.



2008. máj. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel masodik baba, szerintem viszonylag konnyen allhat be valtozas a mehszaj allapotaban, nem kell azert keszpenznek venni a ket hetet.

De persze lehet, h meg benn marad :)

En ebben az esetben lehet, h kikonyorgok egy kis mehszajmasszazst, bar ezert lehet, h a fejemet veszik itt :)

2008. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik pénteken még teljesen zárt volt a méhszáj (39. hét), majd következő héten hétfőn már 2 ujjnyira nyitva volt. Viszont innentől még 10 napig "húztam". De amikor elkezdődtek 10 nap elteltével a fájások, és bementünk a kórházba, már 4 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, és ezért nagyon gyorsan meglett a baba. (első baba)

Szerintem nálad is akár egyik napróla másikra változhat a helyzet,főleg azért is, mivel második baba! Ne félj, inkább lazíts, és hagyd, hogy a dolgok a maguk menetében történjenek, és akkor minden rendben lesz! :)

2008. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy módszer vált be a szülés sürgatésére anno. se a lépcső, se a torna nem segített (40hét) hanem egy kiadós esti szex! 9-kor még orgazmusom volt, reggel 8ra pedig megszületett a kisfiam!

Próbáljátok ki, üzembiztos és még élvzetet is nyújt! :)))

Sok sikert és boldog születésnapot nektek!

2008. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.2 hónapja hogy elvagyok tiltva a szextől,ha jövő héten sem leszz semmi akkor kipróbálom.Az első babánál sajnos nem jött be a szex sem.
2008. máj. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!