Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás közben erősödnek is a...

Vajúdás közben erősödnek is a fájások, vagy csak egyre gyakrabban jönnek? A toló fájások mennyivel mások?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vajudás közben erősödnek a fájások, mivel ki kell tágulnod. A tolófájások pedig egészen másképp fájnak, akkor már világra segíted a kisbabádat, akkor már benne van a szülőcsatornába, azonban az már a rövidebb, kicsit fájdalmasabb része a szülésnek, de jó is, mert akkor már tudod, hogy nemsokára a kezedben tarthatod a kisbabádat!


A legjobbakat!

2008. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs, vajudás rövid u-val
2008. máj. 29. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia..én pont ugy gondolom hogy tényleg egyre jobban fáj hisz a baba feje jön egyre lejjebb és tágit..plusszba még méhösszehuzodásod is van..viszont a kitolási szakasz nekem annyira nem volt vészes mint maga a vajudás...megkönnyelbültem ahogy nyomnom kellett.de szerintem ezt mindenki máshogy éli meg.
2008. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erősödnek. Ahogy halad előre a tágulás, egyre jobban fáj. A kitolás meg kicsit más fájdalom, az előző fájdalomhoz hozzá jön egyfajta nem is tudom, mint egy nagyon nehéz székrekedés, olyasmi. Fáj is, érzed is, hogy muszáj nyomnod.

Az a helyzet, hogy sztem minden először szülő kismama megpróbálja elképzelni, milyen fájdalomra kell számítania és szerintem nemigen sikerül senkinek. Ez egy olyan fájdalom, amit még idáig nem éreztél és csak hasonlítani lehet máshoz, de valahogy mégsem olyan.

Én is megpróbáltam elképzelni, de egész más volt.

2008. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Igen a fájások egyre jobban fájnak, erősődnek,de nekem a kitolási szakaszban a derekam fájt iszonyuan.Annyira fájt , és annyira dörszölni kellet a fájdalom ellenére,hogy kisebesedett a szülés végére.
2008. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!