Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek volt esetleg hasonló...

Valakinek volt esetleg hasonló? Mikorra múlt el? Menjek vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja született a 2. babám, de még mindig nem állt vissza a régi rend! Folyamatosan folydogál belőlem valami színes (zöldes-sárgás) trutyi, néha picit darabos is vagy véres, viszont teljesen szagtalan. Nem sok, egy ici-pici tisztasági betét nincs vele tele, de akkor is zavar! Fájdalmat nem érzek egyáltalán, nem viszketek vagy ilyesmi. Teljesen normális szülésem volt, a 6 hetes kontrollon a doki mindet rendben talált! Az első szülésem után nem emlékszem ilyesmire!
2012. dec. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
színes trutyi,semmi jót nem jelent!én biztos visszamennék a dokihoz.
2012. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hangzik túl jól.Max. véres dolog lenne a normális,ha már színes ott lehet probléma van-bár kívánom hogy ne így legyen.

Én a lehető leghamarabb elmennék orvoshoz!

2012. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha színes akkor az szerintem nem jelent jót,az sem ha pecsételés van.

Menj vissza a dokihoz,lehet csak a horonok,de én tuti nem várnék vele.

2012. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!