Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy engedje...

Mit tegyek hogy engedje levágni a haját? 2 éves múlt de az istenért nem engedi, aki volt hasonló helyzetben, mi vált be?

Figyelt kérdés
Az a bosszantó hogy csatot sem enged beletenni,se vágni,se feltűzni?!Amúgy is gyenge vékony szálú a haja,muszáj lenne vágni:S
2012. jún. 28. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el fodrászhoz, ott le tudják neki vágni.
2012. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de úgy értettem a fodrásznak nem engedi:)
2012. jún. 28. 21:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad erőltetni, mert ha kényszerrel lenyírjátok a haját, akkor csak traumaként éli meg, és legközelebb többször ennyire fog ellenkezni. A vékony szál nem jelent semmit, nekem is az volt (ezért folyamatosan nyírták, majd megerősödik felkiáltással, természetesen ez nem így megy...), sőt, a mai napig (21 éves vagyok), babahajam van, de már a hátam közepéig ér :D Szóval szerintem ne erőltessétek, esetleg játszatok vele fodrászosdit, hogy megkedvelje, hátha nem ellenkezne utána.
2012. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi,erőltetni én sem akarom,szerintem várunk még vele, hátha...
2012. jún. 28. 22:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem bírta a fiam, majd a fodrász kezébe nyomott egy kindertojást, és végig ülte az egészet, szó nélkül. Azóta bírja, és nincs gond vele, kivéve az itthoni hajmosással. Azt végig üvölti, de majd csak kinövi. Próbáld esetleg meg így, vagy valami más nasival amit nem kap csak tényleg nagyon ritkán. Nálunk a Kinder tojás 3 havobnta van 1-1.
2012. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

Vágd le álmában

Vagy kísérjen el a fordászhoz (nagyit is igyél :)), amíg a te hajadat vágják, valószínűleg neki is megjön a kedve

Nálunk ez olyannyira bevált, hogy ő ült először a székbe , én csak utána jöhettem :)

2012. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
(Nagyi arra kell, hogy amíg téged nyírnak, legyen, aki vigyáz rá)
2012. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
39%

"Vágd le álmában"


te mit szólnál ha a te hajad levágnák álmodban? az is jó vicc lenne nem? :D

2012. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak nagynéném vágta.

Imád náluk lenni, el is tudják bolondítani...

Kis kártyákat adott a kezébe, azokat rakosgatta, párosítgatta, közben pedig nyírta a haját.

Nálunk a hajvágás könnyebben megy, mint a hajmosás. Azt ki nem állhatja. :(

2012. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kislányom szereti ha hosszú a haja, így nem szoktuk vágni, csak elől egy kicsit. Viszont ő azt nem szereti, ha nincs a hajában gumi vagy csat. Egész nap két copfban van kötve a már derékig érő haja.

Csak este van szabadon a haja, reggel mikor felkell, egyből copfot kell készítenem neki.

22F

2012. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!